pronajem

LETAK turmalin1

vzp 2

zpmvcr nabor

MIPA DOPRAVA

 

Průběh procedury

Pobyt v solné jeskyni je originální, účinnou a čistě přírodní metodou posilování zdraví zvanou haloterapie (od řeckého „Halos“ = sůl).
Procedura trvá 45 minut a začíná v každou celou hodinu. Dostavte se prosím nejpozději 5-10 minut před začátkem procedury. Případné čekání si zpříjemníte v útulném prostředí naší recepce.Před začátkem procedury si odložíte své osobní věci do uzamykatelných skříněk.Proceduru absolvujete oblečení ( doporučujeme volnější oděv ), s návleky na obuv.

V jeskyni je nastavena teplota na 20-22 °C. V případě, že by vám bylo chladno, máte k dispozici deku. Mikroklima v solné jeskyni je nasyceno ionty, minerály a spolu s odpovídající vlhkostí vznikající přirozeným odpařováním, působí samozřejmě i přes oděv.Procedura jako taková probíhá na velmi pohodlných, polohovatelných relaxačních lehátkách LAFUMA.

MÁME PRO VÁS K DISPOZICI:

  • Solné letiště - vyhřívaný prostor k ležení, pokrytý solí z Mrtvého moře, kde bude vaše pokožka v přímém kontaktu se solí.
  • Dětský koutek - obsahující sůl z Mrtvého moře a hlavně spoustu hraček pro zabavení dětí.

Prostorem solné jeskyně se během procedury rozléhá relaxační hudba, která vám pomáhá odloučit se od každodenních starostí a díky uvolňujícím se záporným iontům, zažít pocit pohody a štěstí.

JEDNA RELAXAČNí PROCEDURA VÁM NAHRADí 2-3 DNY POBYTU U MOŘE.

Ostatní články >>

Aktuality

Nabídka pro Mateřské školy šk.rok 2017/2018

nabízíme dětem  Mateřských škol možnost navštěvovat  solnou jeskyni. Pobyt v tomto prostředí má díky pravidelnosti, vynikající preventivní účinky a děti potom lépe odolávají nemocem nejen v době chřipkových epidemiích, což jistě ocení i rodiče, kteří tuto možnost po našich zkušenostech vítají. více

Máte zájem o aktuální informace?

zajímají Vás Akční nabídky a tipy z naší nabídky?
Zašlete nám svůj e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my Vás za to odměníme!
Do zprávy stačí poznačit jen NOVINKY.

Cvičení v solné jeskyni

pohyb se správným dýcháním - do břicha, do plic a do plicních hrotů spojené s nenáročným cvičením  je základem zdraví a dobré fyzické i psychické kondice.
Vhodné pro všechny věkové kategorie.
Nutná včasná rezervace předem! tel: 724947466
Termín lekcí:   pátek 17.15 - 18.00hod
cena 120Kč
VYUŽIJTE MOŽNOSTI ZÍSKÁNÍ PŘÍSPĚVKU OD ZDRAVOTNÍCH POJIŠŤOVEN!! více zde

Těšíme se na Vaši návštěvu.