Reflexní terapie plosky nohou

Reflexologie je jednou z metod alternativní medicíny a má svůj původ v orientálním lékařství.
Je stará přibližně 5000 let, hojně využívána východními národy i Indiány Severní Ameriky.

Dalo by se říct, že chodidlo představuje celé lidské tělo. Terapeut pomocí tlaku prsty stimuluje tok energie na specifická místa, a tím napomáhá procesu uzdravování se. Při zánětech musíme konkrétní plošku pouze hladit - zklidňovat, na druhé straně, při špatné funkci určitého orgánu,při snížení imunity nebo při hypofunkci příslušného orgánu se musí mačkat reflexní ploška silně. Ploška zdravého orgánu většinou nebolí vůbec nebolí.

Masáž plosek nohou lze provádět i relaxační metodou, pro uvolnění bolesti a napětí při každodenní zátěži.Reflexní terapie odstraňuje pocit těžkých nohou. Účinky této metody nejsou většinou znát ihned, uzdravení je však trvalé a bez vedlejších účinků.

Reflexní terapií lze

  • výrazně ovlivnit činnost imunitního systému, lymfatického systému, látkové výměny
  • zmírnit či odstranit bolesti zad a krční páteře
  • je možno ji použít ​u řady běžných i chronických nemocí, zažívacích problémů, migrény, ale i při stresu.

Délka reflexní masáže závisí především na zdravotním stavu klienta, jeho anamnéze, tělesné konstituci, věku a schopnosti reagovat na léčbu. Účinky se projeví buď hned po první aplikaci masáže, případně po 3 – 4 sezeních. Pro normalizaci rovnováhy organismu je ideální série 8 – 12 sezení. Doporučujeme vám aplikovat reflexní terapii 2x týdně a při delší sérii frekvenci postupně snižovat. Jako prevenci proti výše uvedeným onemocněním doporučujeme aplikovat reflexní masáž plosky nohy pravidelně a dlouhodobě.

Reflexologie je velmi přínosná pro klienty s Bechtěrevovou nemocí.


délka masáže: 30 minut - 300 kč

Aktuality

Nabídka pro Mateřské školy šk.rok 2017/2018

nabízíme dětem  Mateřských škol možnost navštěvovat  solnou jeskyni. Pobyt v tomto prostředí má díky pravidelnosti, vynikající preventivní účinky a děti potom lépe odolávají nemocem nejen v době chřipkových epidemiích, což jistě ocení i rodiče, kteří tuto možnost po našich zkušenostech vítají. více

Máte zájem o aktuální informace?

zajímají Vás Akční nabídky a tipy z naší nabídky?
Zašlete nám svůj e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my Vás za to odměníme!
Do zprávy stačí poznačit jen NOVINKY.

Cvičení v solné jeskyni

pohyb se správným dýcháním - do břicha, do plic a do plicních hrotů spojené s nenáročným cvičením  je základem zdraví a dobré fyzické i psychické kondice.
Vhodné pro všechny věkové kategorie.
Nutná včasná rezervace předem! tel: 724947466
Termín lekcí:   pátek 17.15 - 18.00hod
cena 120Kč
VYUŽIJTE MOŽNOSTI ZÍSKÁNÍ PŘÍSPĚVKU OD ZDRAVOTNÍCH POJIŠŤOVEN!! více zde

Těšíme se na Vaši návštěvu.