Medová detoxikační masáž zad

Medová masáž se zrodila z tradice lidového léčitelství, ve kterém hrál med a jiné dary včel důležitou roli.

Medová masáž pomáhá při:

- stresu
- chronických onemocněních
- důsledcích nezdravého životního stylu
- detoxikaci
- proti stárnutí pleti

Při masáži medem dochází nejen k čištění pórů, ale také důkladnému prokrvení pokožky a uvolnění svalů zcela jiným způsobem než při klasické masáži. Léčivá síla včelího medu působí pokožkou přímo na organismus.

Pomocí speciálních akupresurních hmatů osvobozuje medová masáž celé tělo od usazenin, které se během let nahromadily z životního prostředí, potravin a léků. Zjevné jsou její pozitivní účinky na stárnoucí a nečistou aknózní pleť. Med má silné detoxikační účinky, je přírodní antibiotikum a působí proti choroboplodným zárodkům.
Kromě výborných účinků na pleť medová masáž zároveň silně oživuje celý organizmus a posiluje imunitu. Je proto vhodná také při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, onemocnění, při napětí , nervových poruchách a stavech neklidu.

Při této  masáži se provádí dva nánosy medu, po 10 minutách.
Provádí se převážně na jaře nebo na podzim.

Cena - 30 minut - 300Kč

Možnost zakoupení dárkového poukazu přes e-shop 

Aktuality

Nabídka pro Mateřské školy šk.rok 2017/2018

nabízíme dětem  Mateřských škol možnost navštěvovat  solnou jeskyni. Pobyt v tomto prostředí má díky pravidelnosti, vynikající preventivní účinky a děti potom lépe odolávají nemocem nejen v době chřipkových epidemiích, což jistě ocení i rodiče, kteří tuto možnost po našich zkušenostech vítají. více

Máte zájem o aktuální informace?

zajímají Vás Akční nabídky a tipy z naší nabídky?
Zašlete nám svůj e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my Vás za to odměníme!
Do zprávy stačí poznačit jen NOVINKY.

Cvičení v solné jeskyni

pohyb se správným dýcháním - do břicha, do plic a do plicních hrotů spojené s nenáročným cvičením  je základem zdraví a dobré fyzické i psychické kondice.
Vhodné pro všechny věkové kategorie.
Nutná včasná rezervace předem! tel: 724947466
Termín lekcí:   pátek 17.15 - 18.00hod
cena 120Kč
VYUŽIJTE MOŽNOSTI ZÍSKÁNÍ PŘÍSPĚVKU OD ZDRAVOTNÍCH POJIŠŤOVEN!! více zde

Těšíme se na Vaši návštěvu.