Klasická regenerační masáž

Nejznámější a nejúčinnější metoda při bolesti beder a šíje.

Akutní bolest nás může přepadnout kdykoli, kdekoli. Najednou se nemůžeme narovnat, když jsme se pro něco sehli….Nejde nám otočit hlava na stranu….Při každém zvednutí ruky nás píchne pod lopatkou….Nevydržíme chvíli posedět, jak nás bolí celá záda….Nohy nám neslouží, protože jsme to nějak přehnali se sportem…..
A tak bychom mohli pokračovat dál a dál…..

Klasická masáž , je masáž odstraňující únavu a posilující regeneraci organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení, pozitivně ovlivňuje lymfatický systém. U této masáže se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky např. kyselinu mléčnou ve svalech.

 

Klasickou masáží docílíme povolení napjatých svalů a tím se uvolnění ztuhlých kloubů. Dochází tak k celkovému uvolnění a dobré pohodě. Zvýšení krevního oběhu zároveň napomáhá urychlovat chod mízní soustavy, která absorbuje a vylučuje odpadní látky. Relaxační masáž pomáhá odstraňovat stres, napětí a bolesti svalů, zmírňovat bolesti hlavy a problémy se spánkem. Podle hloubky použitých masážních pohybů se nervová zakončení stimulují nebo uklidňují a tím dochází k povolení napjatých a bolestivých svalů.

Indikace:

  • bolesti a ztuhlost svalstva při různých nemocech, enormním pracovním nebo sportovním přetížení
  • odstraňuje zatuhlost, ochablost a zkrácení svalů
  • bolesti hlavy nebo migrény, únava, stres
  • regenerace a relaxace těla
  • posílení imunitního systému
  • napomáhá lepšímu prokrvení nejen svalů,ale druhotně i vnitřních orgánů, čímž napomáhá k rychlejší látkové výměně - detoxikaci.  Nastupuje pocit lehkosti a volnosti těla

Kontraindikace:

těsně po jídle
horečnatá, krvácivá nebo zánětlivá onemocnění
kožní onemocnění, popáleniny
zhmožděniny nebo otoky
masáž břicha u gravidních nebo menstruujících žen

Masáž v délce 30minut - 300Kč  (záda+šíje)
Masáž v délce 60minut - 500Kč  (záda+nohy nebo záda+ruce)
Masáž v délce 90minut - 700Kč  (celé tělo- záda, šíje, ruce, nohy, hrudník)

Možnost zakoupení dárkového poukazu přes e-shop 

Aktuality

Nabídka pro Mateřské školy šk.rok 2017/2018

nabízíme dětem  Mateřských škol možnost navštěvovat  solnou jeskyni. Pobyt v tomto prostředí má díky pravidelnosti, vynikající preventivní účinky a děti potom lépe odolávají nemocem nejen v době chřipkových epidemiích, což jistě ocení i rodiče, kteří tuto možnost po našich zkušenostech vítají. více

Máte zájem o aktuální informace?

zajímají Vás Akční nabídky a tipy z naší nabídky?
Zašlete nám svůj e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my Vás za to odměníme!
Do zprávy stačí poznačit jen NOVINKY.

Cvičení v solné jeskyni

pohyb se správným dýcháním - do břicha, do plic a do plicních hrotů spojené s nenáročným cvičením  je základem zdraví a dobré fyzické i psychické kondice.
Vhodné pro všechny věkové kategorie.
Nutná včasná rezervace předem! tel: 724947466
Termín lekcí:   pátek 17.15 - 18.00hod
cena 120Kč
VYUŽIJTE MOŽNOSTI ZÍSKÁNÍ PŘÍSPĚVKU OD ZDRAVOTNÍCH POJIŠŤOVEN!! více zde

Těšíme se na Vaši návštěvu.