Ruční lymfatická masáž nohou a rukou

Ruční lymfatická masáž je jemná, pomalá masážní technika, jejímž cílem je zlepšení kvality lymfatického oběhu a urychlení odtoku lymfy z podkoží zpět do krevního oběhu.Krevní oběh poté nese nečistoty a toxické látky do čistících orgánů jako jsou např ledviny,játra,plíce (plynný odpad)……které tyto látky z těla vyloučí přirozenými cestami.

Lymfatický systém totiž nemá svoji pumpu. Jestliže nepracuje správně nebo je jeho činnost zpomalena, zůstávají zbytky látkové výměny v tkáních. Důsledkem toho tělo zadržuje vodu, tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, pomerančová kůže a otoky. Pomocí cíleného masážního tlaku a směru je možné lymfu opět aktivovat a dosáhnout odplavení škodlivin z těla ven.
Tato masáž se provádí jemnou a přesně určenou technikou. Manuální lymfodrenáž odblokuje hlavní uzliny a odvede drenážovanou tekutinu vylučovacím systémem z těla ven. Tato metoda je přirozená a lékařsky zdůvodněná. Je nejen účelná, ale navíc velice příjemná a relaxační.

Číst dál...

Medová detoxikační masáž zad

Medová masáž se zrodila z tradice lidového léčitelství, ve kterém hrál med a jiné dary včel důležitou roli.

Medová masáž pomáhá při:

- stresu
- chronických onemocněních
- důsledcích nezdravého životního stylu
- detoxikaci
- proti stárnutí pleti

Při masáži medem dochází nejen k čištění pórů, ale také důkladnému prokrvení pokožky a uvolnění svalů zcela jiným způsobem než při klasické masáži. Léčivá síla včelího medu působí pokožkou přímo na organismus.

Číst dál...

Ceník masáží

Regenerační či relaxační masáž zad + šíje  30 minut 300 Kč
Regenerační či relaxační masáž celého těla
záda, šíje, ruce, nohy, břicho, hrudník
90 minut 700 Kč
Regenerační či relaxační masáž záda+nohy (záda+ruce) 60 minut 500 Kč
Lymfatická ruční masáž - obě ruce  90 minut 700 Kč
Lymfatická ruční masáž - obě nohy 90 minut 700 Kč
Medová detoxikační masáž zad 30 minut 300 Kč
Reflexní masáž plosek nohou 30 minut 300 Kč

Reflexní terapie plosky nohou

Reflexologie je jednou z metod alternativní medicíny a má svůj původ v orientálním lékařství.
Je stará přibližně 5000 let, hojně využívána východními národy i Indiány Severní Ameriky.

Dalo by se říct, že chodidlo představuje celé lidské tělo. Terapeut pomocí tlaku prsty stimuluje tok energie na specifická místa, a tím napomáhá procesu uzdravování se. Při zánětech musíme konkrétní plošku pouze hladit - zklidňovat, na druhé straně, při špatné funkci určitého orgánu,při snížení imunity nebo při hypofunkci příslušného orgánu se musí mačkat reflexní ploška silně. Ploška zdravého orgánu většinou nebolí vůbec nebolí.

Masáž plosek nohou lze provádět i relaxační metodou, pro uvolnění bolesti a napětí při každodenní zátěži.

Číst dál...

Klasická regenerační masáž

Nejznámější a nejúčinnější metoda při bolesti beder a šíje.

Akutní bolest nás může přepadnout kdykoli, kdekoli. Najednou se nemůžeme narovnat, když jsme se pro něco sehli….Nejde nám otočit hlava na stranu….Při každém zvednutí ruky nás píchne pod lopatkou….Nevydržíme chvíli posedět, jak nás bolí celá záda….Nohy nám neslouží, protože jsme to nějak přehnali se sportem…..
A tak bychom mohli pokračovat dál a dál…..

Klasická masáž , je masáž odstraňující únavu a posilující regeneraci organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení, pozitivně ovlivňuje lymfatický systém. U této masáže se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky např. kyselinu mléčnou ve svalech.

Číst dál...

Aktuality

Nabídka pro Mateřské školy šk.rok 2017/2018

nabízíme dětem  Mateřských škol možnost navštěvovat  solnou jeskyni. Pobyt v tomto prostředí má díky pravidelnosti, vynikající preventivní účinky a děti potom lépe odolávají nemocem nejen v době chřipkových epidemiích, což jistě ocení i rodiče, kteří tuto možnost po našich zkušenostech vítají. více

Máte zájem o aktuální informace?

zajímají Vás Akční nabídky a tipy z naší nabídky?
Zašlete nám svůj e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my Vás za to odměníme!
Do zprávy stačí poznačit jen NOVINKY.

Cvičení v solné jeskyni

pohyb se správným dýcháním - do břicha, do plic a do plicních hrotů spojené s nenáročným cvičením  je základem zdraví a dobré fyzické i psychické kondice.
Vhodné pro všechny věkové kategorie.
Nutná včasná rezervace předem! tel: 724947466
Termín lekcí:   pátek 17.15 - 18.00hod
cena 120Kč
VYUŽIJTE MOŽNOSTI ZÍSKÁNÍ PŘÍSPĚVKU OD ZDRAVOTNÍCH POJIŠŤOVEN!! více zde

Těšíme se na Vaši návštěvu.