GREEN_WORLD_NAPLAST_BOLEST

Green World Ortopedická náplast od bolesti 10ks

ID:1126
Výrobce:Green World
Sklad:

Vaše cena s DPH: 545 Kč

Popis produktu

na bolest pohybového aparátu

Pocity bolesti a nepohodlí v kloubech a kostech obvykle způsobuje stagnace krve a slabost pohybového aparátu. Složení náplasti přispívá k aktivaci krevního oběhu a zlepšuje průchodnost kolaterálního oběhu a meridiánů. Dále k odstranění vlhkosti a snížení pocitu bolesti.

Pocity bolesti a nepohodlí v kloubech a kostech obvykle způsobuje stagnace krve a slabost pohybového aparátu. Tyto ortopedické náplasti mají mnoho vlastností - zlepšují krevní oběh, odstraňují stagnaci krve, zlepšují kolaterální oběh, zpevňují kosti. Náplast má regenerující a ozdravný vliv na revmatickou a revmatoidní artritidu, periartritidu ramena, cervikální spondylopatii, hyperostózu, neuralgii sedacího nervu, únavu bederního svalstva, vyhřeznutí bederní meziobratlové ploténky, úrazy následkem pádu, bolesti v bederní oblasti, tenisovém lokti, synovitidě, bolesti a pocitu slabosti způsobeného peritenditidou. Přísná receptura a přírodní léčivé byliny zajišťují žádoucí terapeutický účinek použití náplasti.

INDIKACE:Jsou vhodné při revmatické a revmatoidní artritidě, periartritidě ramena, cervikální spondylopatii, hyperostóze, neuralgii sedacího nervu, únavě bederního svalstva, vyhřeznutí bederní meziobratlové ploténky, úrazu následkem pádu, bolesti v bederní oblasti, tenisovém loktu, synovitidě, bolesti a pocitu slabosti způsobeným peritenditidou.

Ingredience, které obsahuje náplast, a to světlice barvířská, olibanum (kadidlový strom), myrha, pryskyřice stromu dračinec rumělkový a andělika čínská přispívají k aktivaci krevního oběhu a zlepšují průchodnost kolaterálního oběhu a meridiánů. Notopterygium incisum, arisema, efedra čínská přispívají k odstranění vlhkosti a snižují pocity bolesti.

Oměj sečuánský, oměj divoký, sušený zázvor a další léčivé byliny čínské medicíny ohřívají meridiány a odstraňují pocit chladu.

Způsob použití: očistit povrch kůže, odstranit ochrannou papírovou vrstvu, nalepit náplast přímo na postižené nebo bolavé místo. Doba aplikace náplasti může trvat 2-3 dny. Doporučený interval mezi aplikacemi 4 až 6 hodin.

Složení: oměj sečuánský (chuan wu), oměj divoký (cao wu), olibanum (kadidlový strom), efedra čínská, sušený zázvor, andělika (Angelica grosseserrata) a andělika čínská (Angelica sinensis), myrha, Notopterygium incisum, arisema (Arisaema candidissimum), světlice barvířská, Phryma asiatica, pryskyřice stromu dračinec rumělkový, dymnivka (Corýdalis), sapan obecný (Caesalpinia sappan), protažitka (Gynura pinnatifida) a další.