Fyton__plast_Yao_5217aa3720130.jpgFyton__plast_Yao_5217aa3720130.jpg

Fytonáplast Yaoshen forte (2ks)

ID:30111
Výrobce:tianDe
Sklad:

Vaše cena s DPH: 164 Kč

Popis produktu

Zmírňuje bolesti a bolesti v dolní části zad a ledvin,eliminuje bušení srdce nočního močení a inkontinence , doporučené při zánětu prostaty, gynekologických potížích, při bolesti v krku
- zvyšuje krevní tlak (

Fytopatch na tělo "Yaoshen" 2 ks

- Zmírňuje bolesti a bolesti v dolní části zad a ledvin (zprovozňuje energetický kanál ledvin a močového měchýře)
- posiluje ledviny, močový měchýř a pohlavní ústrojí
- zlepšuje potenci
- doporučené pro prevenci prostatitidy (při zánětu prostaty)
- vhodné při urologických a gynekologických potížích
- odstraňuje křeče
- posiluje imunitu
- vhodné při bolesti v krku
- zvyšuje krevní tlak ( POZOR NEVHODNÉ PŘI NELÉČENÉ HYPERTENZI)


Popis: Díky unikátnímu složení má imunostimulační vlastnosti, zvyšuje krevní oběh v povrchových vrstvách pokožky, urychluje metabolismu, zvýšuje antioxidační ochranu. Aktivní složky náplasti „Yaoshen forte“ mají blahodárný vliv na stav ledvin a vylučovací soustavu. Mužům toto aktivní složení navíc pomáhá navrátit sebevědomí a víru ve vlastní síly.

Složení náplasti „Yaoshen forte“ je nyní ještě pestřejší a účinnější – 19 aktivních složek, mezi které patří různorodé výtažky a oleje, mají cílený účinek. Jednou z hlavních výhod transdermální terapie je skutečnost, že účinné látky se dostávají tam, kde jsou potřeba, aniž by vstupovaly do trávicí soustavy.

Použití: Odstraňte ochrannou fólii z náplasti aplikovat ji na kůži. Používat více než 12 hodin denně. Aplikujte denně po dobu 10-15 dní. Aplikujte pod ledviny (zprava i zleva) nebo na energetické body

Mužům se doporučuje dodatečně nanášet další náplast na bod spodní Dantian, který se nachází přibližně čtyři prsty pod pupkem. Ve východní praxi je tento bod považován za stěžejní zdroj energie v lidském těle.

Složení: Výtažky Solomotsvet bidentátní (5,2%), hořec žlutý (5, 2%), jitrocel list lantsetolistnogo (3,8%), zápalné barvivo extrakt (2,3%), cinnamomi olej cassia, vavřín nebo skořice (1,5%), Corydalis extrakt (1%) aditivní látky?: Pine obyčejný nnaya (34%) Latex (30%), vazelína (10%), oxid zinečnatý (4% ), Lanoliv (3%).


yaoshen