Denn___vlo__ky_N_512a0a56a26f1.jpgDenn___vlo__ky_N_512a0a56a26f1.jpg

Denní vložky Nefritová svěžest 20ks

ID:61905
Výrobce:tianDe
Sklad:

Vaše cena s DPH: 139 Kč

Popis produktu

Léčebně profylaktické dámské vložky na bázi fytokompozic z výtažků léčivých bylin a esenciálních olejů
Denní vložky Nefritová svěžest mají povrch z přírodní bavlny, který je napuštěný výtažkem z bylin

Účinky: povrch ze přírodní bavlny je napuštěný výtažkem z bylin, výborně absorbuje vlhkost a zápach, má blahodárný vliv na sliznici genitálií. Vrstva ze 100% bavlny efektivně zadržuje vlhkost, vrchní vrstva tekutinu blokuje.

Složení: cellulose, gossypium herbaceum powder, polyethylene, camellia sinensis leaf extract, mentha piperin extract, paper.

Použití: určeny pro denní použití

Upozornění: nepoužívat v těhotenství

Společnost TianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující přírodní složky z velmi čistých oblastí Východu, s využitím nejnovějších technologií a respektováním originálních tibetských, čínských a altajských receptur. Dnes je společnost TianDe jedinečná svojí kolekcí kosmetiky a potravinových doplňku vyráběných tradičními způsoby čínské medicíny a kombinací nejnovějších vědeckých technologií. Využívá ingredience jako ženšen, zázvor, lotos, jasmín, mandle a unikátní složky jako ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen, perly, zlato, křemík a jiné. Produkty tak mají vliv nejen na pokožku, ale řeší příčinu problému v samotném organismu.

„Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou ,,