TianDe - produkty z Tibetu

Zklid__uj__c___k_511cd46f3848e.jpgZklid__uj__c___k_511cd46f3848e.jpg

Zklidňující krémová maska Kalla 35 g

ID:50112
Výrobce:tianDe
Sklad:

Vaše cena s DPH: 80 Kč

Popis produktu

Maska je určena pro citlivou, reaktivní kůži, která potřebuje ochranu před agresivními vnějšími vlivy

Popis: Maska je určena pro citlivou, reaktivní kůži, která potřebuje ochranu před agresivními vnějšími vlivy. Zmírnění podráždění a zarudnutí, zabraňuje ztrátě vlhkosti, poskytuje antioxidační účinky, stimuluje buňky k výrobě kolagenu, zvyšuje ochranné a adaptivní funkce kůže.

Návod k použití: Masku naneste na očištěnou pokožku v silnější vrstvě. Maska se aplikuje na oblast obličeje a krku, ale vyhněte se oblastím kolem očí. Nechte působit 10minut a poté odstraňte hadříkem, nebo jemně vetřete do pokožky.

Společnost TianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující přírodní složky z velmi čistých oblastí Východu, s využitím nejnovějších technologií a respektováním originálních tibetských, čínských a altajských receptur. Dnes je společnost TianDe jedinečná svojí kolekcí kosmetiky a potravinových doplňku vyráběných tradičními způsoby čínské medicíny a kombinací nejnovějších vědeckých technologií. Využívá ingredience jako ženšen, zázvor, lotos, jasmín, mandle a unikátní složky jako ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen, perly, zlato, křemík a jiné. Produkty tak mají vliv nejen na pokožku, ale řeší příčinu problému v samotném organismu.

„Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou,,