TianDe - produkty z Tibetu

Zesv__tluj__c____511cd5e08704d.jpgZesv__tluj__c____511cd5e08704d.jpg

Zesvětlující krém - maska Galantus 35 g

ID:50108
Výrobce:tianDe
Sklad:

Vaše cena s DPH: 91 Kč

Popis produktu

intenzivně pleť hydratuje, vrací jí pocit pohodlí. Podrážděnou pleť rychle uklidňuje, vyrovnává a zlepšuje barvu obličeje.

Účinky: intenzivně pleť hydratuje, vrací jí pocit pohodlí. Podrážděnou pleť rychle uklidňuje, vyrovnává a zlepšuje barvu obličeje.

Složení: aqua, algae extract, stearyl alcohol, dimathicone, hyaluronic acid, sorbitan stearate, methylparaben, triethanolamine, propylparaben, paraffinum liquidum, parfum, CI 77510

Použití: naneste silnou vrstvu masky na umytý obličej s výjimkou okolí očí a krk. Po deseti minutách odstraňte zbytky masky ubrouskem, nebo je lehce vetřete do pokožky.

Upozornění: nepoužívejte na poškozenou, podrážděnou nebo zanícenou pleť. V případě vniknutí do očí vymyjte vodou.

Společnost TianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující přírodní složky z velmi čistých oblastí Východu, s využitím nejnovějších technologií a respektováním originálních tibetských, čínských a altajských receptur. Dnes je společnost TianDe jedinečná svojí kolekcí kosmetiky a potravinových doplňku vyráběných tradičními způsoby čínské medicíny a kombinací nejnovějších vědeckých technologií. Využívá ingredience jako ženšen, zázvor, lotos, jasmín, mandle a unikátní složky jako ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen, perly, zlato, křemík a jiné. Produkty tak mají vliv nejen na pokožku, ale řeší příčinu problému v samotném organismu.

„Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou,,