TianDe - produkty z Tibetu

Vyrovn__vac___de_514201900606b.jpgVyrovn__vac___de_514201900606b.jpg

Vyrovnávací denní krém 50 g

ID:12016
Výrobce:tianDe
Sklad:

Vaše cena s DPH: 278 Kč

Popis produktu

Zlepšuje podkožní krevní oběh, má baktericidní účinky, chrání před UV paprsky. Dodává pokožce lehký matný vzhled.

Účinky: zvlhčuje, reguluje činnost mazových žláz, působí na výměnné procesy v pokožce. Zlepšuje podkožní krevní oběh, má baktericidní účinky, chrání před UV paprsky. Dodává pokožce lehký matný vzhled.

Složení: aqua, propylene glycol, glycerin, staeryl alcohol, cetearyl alcohol, paraffinum liquidum dimethicone, isopropyl miristate, ethylhexyl methoxycinnamate, titanium dioxide, aloe barbadensis extract, carbomer, tocopherol, allantoin, methylparaben.

Společnost TianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující přírodní složky z velmi čistých oblastí Východu, s využitím nejnovějších technologií a respektováním originálních tibetských, čínských a altajských receptur. Dnes je společnost TianDe jedinečná svojí kolekcí kosmetiky a potravinových doplňku vyráběných tradičními způsoby čínské medicíny a kombinací nejnovějších vědeckých technologií. Využívá ingredience jako ženšen, zázvor, lotos, jasmín, mandle a unikátní složky jako ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen, perly, zlato, křemík a jiné. Produkty tak mají vliv nejen na pokožku, ale řeší příčinu problému v samotném organismu.

„Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou,,