TianDe - produkty z Tibetu

Tonizuj__c___kr__511cd6298d981.jpgTonizuj__c___kr__511cd6298d981.jpg

Tonizující krémová maska Sinowilsonie 35 g

ID:50107
Výrobce:tianDe
Sklad:

Vaše cena s DPH: 91 Kč

Popis produktu

Směs bylin zabraňuje vzniku příznaků předčasného stárnutí pokožky, aktivuje tvorbu kolagenu a zvyšuje ochrannou funkci pokožky.

Popis: Vyhlazuje, osvěžuje, zlepšuje pleť, dodává všechny potřebné látky pro zářící pleť. Směs bylin zabraňuje vzniku příznaků předčasného stárnutí pokožky, aktivuje tvorbu kolagenu a zvyšuje ochrannou funkci pokožky.

Návod k použití: Masku naneste na očištěnou pokožku v silnější vrstvě. Maska se aplikuje na oblast obličeje a krku, ale vyhněte se oblastím kolem očí. Nechte působit 10minut a poté odstraňte hadříkem, nebo jemně vetřete do pokožky.

Společnost TianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující přírodní složky z velmi čistých oblastí Východu, s využitím nejnovějších technologií a respektováním originálních tibetských, čínských a altajských receptur. Dnes je společnost TianDe jedinečná svojí kolekcí kosmetiky a potravinových doplňku vyráběných tradičními způsoby čínské medicíny a kombinací nejnovějších vědeckých technologií. Využívá ingredience jako ženšen, zázvor, lotos, jasmín, mandle a unikátní složky jako ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen, perly, zlato, křemík a jiné. Produkty tak mají vliv nejen na pokožku, ale řeší příčinu problému v samotném organismu.

„Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou,,