Tiande - PLACENTÁRNÍ ŘADA

Placentární řada je určena pro péči o pleť od 35 let.

Hlavní výhody placentární kosmetiky spočívají v tom, že obsahuje přírodní složky, je hypoalergenní a má vynikající kosmetický efekt. To vše je velmi důležité pro každou ženu. Hlavní složkou je extrakt z placenty.

Placenta je spojující článek mezi organismem matky a plodem. Je studnicí biologicky aktivních látek a stopových prvků.

Výtažek z placenty (Placenta (Human) Extract) je biologicky aktivní přípravek živočišného původu. Získává se z ovčí placenty. Obsahuje komplex fyziologicky aktivních složek: aminokyseliny, především glicyn a alanin, minerální soli sodíku, draslíku, chlóru, fosforu, nízkomolekulární proteiny, nukleové kyseliny, fermenty. V kosmetice se používá extrakt zbavený hormonů. Jeho hlavním úkolem v kosmetických přípravcích je biostimulující účinek na kůži, který musí mít vysoce účinné krémy péče o uvadající a atonickou pleť.

Výtažek z placenty je nejsilnějším imunostimulátorem, který má příznivý vliv na kožní buňky. Blokuje volné radikály, které jsou jednou z příčin stárnutí buněk. Obsahuje koenzym Q10 – potenciální zdroj energie a silný antioxidant. Jednou z důležitých složek placenty jsou glykany, jejichž působením se zesiluje syntéza kolagenu a elastinu kůže. Tento bohatý přírodní komplex obsahuje také nukleové kyseliny probouzející genetickou paměť.

Pro ovčí placentu je charakteristická dobrá snášenlivost s lidskými kožními komponenty. Její biologicky aktivní složky jsou pokožkou dobře snášeny a v důsledku přirozené stimulace výměnných procesů zajišťujících tvorbu nových buněk poskytují výrazný efekt omlazení. Látky obsažené v placentě nutí buňky “vzpomenout si na mládí“ na biochemické úrovni. Zajišťují regeneraci pokožky ne mechanickým vypnutím kůže, ale výlučně tvorbou nových mladých buněk. Tradiční kosmetika je schopna pouze zčásti oddálit nezvratné procesy stárnutí, zatímco placentární odstraňuje samotnou příčinu změny struktury pokožky a pomáhá organismu probudit skryté rezervy.

Změny probíhající v pokožce se odrážejí na jejím vnějším vzhledu: vrací se jí zdravá barva, zvyšuje se pružnost a elasticita, vyhlazují se vrásky, pokožka se stává hebkou na dotek, mizí cévní shluky, pigmentové skvrny způsobené věkem, suchost a olupování. Výtažek z placenty aktivizuje dýchání kožních buněk a zrychluje jejich metabolismus. Výsledkem je ochrana pokožky před stárnutím, zlepšení krevního oběhu, přivádění potřebných vyživujících látek a odvádění produktů buněk (například nahromaděného melaninu a věkového keratinu).

Hlavní výhody placentární kosmetiky spočívají v tom, že obsahuje přírodní složky, je hypoalergenní a má vynikající kosmetický efekt, který je tak důležitý pro každou ženu. Přípravky z placenty jsou unikátní tím, že tyto složky nemohou být syntetizovány nebo separovány z rostlin.

Výtažek z ovčí placenty obsahuje pět aktivních prvků působících na buněčné úrovni:

1) prvek zvýšení imunity IFN (posiluje schopnost buněk stimulovat metabolismus, denně obnovuje buňky vystavené působení volných radikálů);

2) růstový prvek TGF (zpomaluje melanizaci, vznik akné, odstraňuje mateřská znamínka, obnovuje aktivitu svalů);

3) epidermální růstový faktor EFG (reguluje metabolické procesy v kůži, vyživuje nové buňky, udržuje rovnováhu tekutin v kůži);

4) prvek růstu nervových buněk NGF (reguluje hormonální oblasti);

5) důležitý faktor stimulující tvorbu vláken AFGF (zvyšuje elasticitu pokožky, zabraňuje vzniku vrásek).

Kosmetické přípravky placentární řady obsahují složky zlepšující účinky výtažku z placenty: ricinový olej, propolis, olej z pšeničných klíčků, výtažek z aloe vera.

Výrobce:
Vyberte výrobce
Výsledky 1 - 7 z 7

Vyhlazuje vrásky, zklidňuje, hydratuje a zpevňuje pokožku, zvyšuje její...

Vaše cena s DPH: 214 Kč

Vrací životní energii a pružnost kůže. Zabraňuje stárnutí kůže a vznik vrásek....

Vaše cena s DPH: 197 Kč

účinně odstraňuje vrásky,skvrny (stařecké)a skvrny, které se vyskytují v...

Vaše cena s DPH: 197 Kč

Brání procesu stárnutí pokožky a tvorbu vrásek. Zjemňuje a vyživuje, obnovuje...

Vaše cena s DPH: 197 Kč

má efekt make-up,sjednocuje barvu pleti,aktivuje buňky, posiluje buněčné...

Vaše cena s DPH: 197 Kč

vyhlazuje vrásky, má zesvětlující účinek - vyrovnává barvu pleti

Vaše cena s DPH: 197 Kč

maska mládí-vyhlazuje pleť, redukuje vrásky a poskytuje okamžitý liftingový...

Vaše cena s DPH: 119 Kč