Expresn___peelin_511be00988393.jpgExpresn___peelin_511be00988393.jpg

Expresní peeling 90 g

ID:12801
Výrobce:tianDe
Sklad:

Vaše cena s DPH: 306 Kč

Popis produktu

Intenzivně regeneruje pokožku, redukuje vrásky, zvyšuje pružnost a kožní turgor a aktivně se neutralizují volné radikály

Vysoce komplexní ošetření na bázi přírodních látek proniká hluboko do pokožky, stimuluje obnovu buněk a posiluje pojivová tkáň a extracelulární matrix urychluje syntézu kolagenu, které poskytují kompletní péči. Intenzivně regeneruje pokožku, redukuje vrásky, zvyšuje pružnost a kožní turgor a aktivně se neutralizují volné radikály Doporučuje se obnovit pleť a tón pleti.

Způsob použití: 1-2 krát denně po dobu 15-20 dnů v kombinaci s krémem / maska, nebo samostatně.

Společnost TianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující přírodní složky z velmi čistých oblastí Východu, s využitím nejnovějších technologií a respektováním originálních tibetských, čínských a altajských receptur. Dnes je společnost TianDe jedinečná svojí kolekcí kosmetiky a potravinových doplňku vyráběných tradičními způsoby čínské medicíny a kombinací nejnovějších vědeckých technologií. Využívá ingredience jako ženšen, zázvor, lotos, jasmín, mandle a unikátní složky jako ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen, perly, zlato, křemík a jiné. Produkty tak mají vliv nejen na pokožku, ale řeší příčinu problému v samotném organismu.

„Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou ,,