TianDe - péče o pleť

Tonizuj__c___mas_515ef0717475c.jpgTonizuj__c___mas_515ef0717475c.jpg

Tonizující maska na obličej a krk s omlazujícím efektem Lotos

ID:52906
Výrobce:xx
Sklad:

Vaše cena s DPH: 68 Kč

Popis produktu

Posiluje ochrannou funkci pokožky, při zachování vysoké úrovně vlhkosti, zpomaluje procesy předčasného stárnutí, stará se o pleť a zlepšení vlhkosti pleti.

Popis: Posiluje ochrannou funkci pokožky, při zachování vysoké úrovně vlhkosti, zpomaluje procesy předčasného stárnutí, stará se o pleť a zlepšení vlhkosti pleti.

Návod k použití: Masku naneste na očištěnou pokožku. Maska se aplikuje na oblast obličeje a krku. Doba působení 15 minut, lze použít i vícekrát

Společnost TianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující přírodní složky z velmi čistých oblastí Východu, s využitím nejnovějších technologií a respektováním originálních tibetských, čínských a altajských receptur. Dnes je společnost TianDe jedinečná svojí kolekcí kosmetiky a potravinových doplňku vyráběných tradičními způsoby čínské medicíny a kombinací nejnovějších vědeckých technologií. Využívá ingredience jako ženšen, zázvor, lotos, jasmín, mandle a unikátní složky jako ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen, perly, zlato, křemík a jiné. Produkty tak mají vliv nejen na pokožku, ale řeší příčinu problému v samotném organismu.

„Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou,,