__ampon_omezuj___515dbf0d6e1bf.jpg__ampon_omezuj___515dbf0d6e1bf.jpg

Šampon omezující šedivění vlasů 420ml

ID:21315
Výrobce:tianDe
Sklad:

Vaše cena s DPH: 457 Kč

Popis produktu

napomáhá obnově přirozeného pigmentu, obnovuje strukturu vnějších a vnitřních vrstev vlasu, zpevňuje a regeneruje vlasy po celé délce.
Šampon obsahuje výtažek z ženšenu, tzv. pseudo-ženšenu, shou wu, anděliky, tymiánu, sezamu, koprníčku a dalších tibetských bylin.
 
Přípravek zajišťuje aktivní přísun živin a kyslíku do vlasové cibulky. Podporuje krevní oběh a výměnné procesy v pokožce hlavy. Stimuluje tvorbu melaninu, napomáhá obnově přirozeného pigmentu, obnovuje strukturu vnějších a vnitřních vrstev vlasu, zpevňuje a regeneruje vlasy po celé délce. Dlouhodobým používáním (déle než 4 měsíce) dochází k obnovení pigmentace vlasů a zabránění vzniku šedin.
Vhodný pro všechny typy vlasů.
 
Použití: aplikujte do mokrých vlasů, promasírujte jemnými krouživými pohyby, ponechte působit 1-2 minuty a poté opláchněte. V případě potřeby opakujte. Vhodný pro každodenní použití.

Společnost TianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující přírodní složky z velmi čistých oblastí Východu, s využitím nejnovějších technologií a respektováním originálních tibetských, čínských a altajských receptur. Dnes je společnost TianDe jedinečná svojí kolekcí kosmetiky a potravinových doplňku vyráběných tradičními způsoby čínské medicíny a kombinací nejnovějších vědeckých technologií. Využívá ingredience jako ženšen, zázvor, lotos, jasmín, mandle a unikátní složky jako ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen, perly, zlato, křemík a jiné. Produkty tak mají vliv nejen na pokožku, ale řeší příčinu problému v samotném organismu.

„Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou,,