Tiande___Regener_521792aa9daf5.jpgTiande___Regener_521792aa9daf5.jpg

Regenerační vlasové nesmyvatelné sérum 15x1,1g

ID:20121
Výrobce:tianDe
Sklad:

Vaše cena s DPH: 342 Kč

Popis produktu

Regenerační sérum nesmývatelné - 15x1,1g - okamžitý účinek

Mokré, studené a větrné počasí ovlivňuje stav našich vlasů . Stanou se z nich křehké a poškozenévlasy. Potřebují zvláštní péči ! Regenerační sérum nesmyvatelné TianDe promění vaše vlasy od kořínků ke konečkům .I zdravé vlasy potřebují neustálou péči , a to nemluvím o vlasech , který byly " poškozeny . "Potřebují pomoc !Regenerační sérum nesmyvatelné TianDe  změní vaše vlasy . Krása vašich vlasů a zdravé vlasy budou vašimi stálými společníky .
Regenerační sérum nesmyvatelné :

  • vyhlazuje vlasy , zanechává je jemné
  • usnadňuje česání ;
  • zajišťuje bezchybné vytváření účesů ;
  • dává vlasům lesk a pružnost .


Nesporné výhodyVýsledek je viditelný po prvním použití : pružné , lesklé , hedvábné vlasy . Vlasy ztratí integritu .Sérum pomáhá odstranit běžné problémy , jako je jednotvárnost , třepení , lámání a vysušení. Hair Serum TianDe obsahuje 15 kapslí : jedna kapsle na jednu aplikaci . Toto balení " malá kapslička " - je velmi vhodné si vzít s sebou na dovolenou nebo služební cestu , nebojte se , že to bude zabírat hodně místa ve vašem zavazadle .

Podmínky použití

Sérum nevyžaduje oplachování . Jednoduše aplikujte na vlhké umyté vlasy. Účinek je okamžitý : vlasy se snadno rozčesávají a tvarují , dává vlasům dobře upravený vzhled .

Malý typ: Sérum před nanesením do vlasů mírně promněte v ruce, trochu zahřejte a pak aplikujte do vlasů.
Pokud používáte vysoušeč vlasů nebo jiné stylingové nástroje , sérum TianDe - to je to, co budete potřebovat . Než začnete vysoušet nebo upravovat účes, naneste ho a nechte ho působit po dobu 3-5 minut tak ,aby to mělo svůj účinek a chránil vaše vlasy před vysušením a třepením konečků.

15pcs x 1,1g

Užití:

1 kapsle stačí i na dlouhý vlas. kapsli rozetřeme v dlani a vmasírujeme do vlasů. Potom můžeme aplikovat tužidlo i fénovat.