Omlazuj__c___bal_515dc3af2b6d1.jpgOmlazuj__c___bal_515dc3af2b6d1.jpg

Omlazující balzám na vlasy z trávy shou wu 220 g

ID:20110
Výrobce:tianDe
Sklad:

Vaše cena s DPH: 223 Kč

Popis produktu

Normalizuje funkci mazových žláz, řeší problém s mastnou pokožkou hlavy a suchými vlasy. Odstraňuje podrážděnost a svědění pokožky hlavy. Předchází šedivění, odstraňuje lupy.
Omlazující balzám na vlasy z trávy shou wu vyživuje vlasy a zlepšuje prokrvení pokožky hlavy. Současně chrání před UV zářením

Účinky: vyživuje vlasy, zlepšuje prokrvení pokožky hlavy. Normalizuje funkci mazových žláz, řeší problém s mastnou pokožkou hlavy a suchými vlasy. Odstraňuje podrážděnost a svědění pokožky hlavy. Snižuje křehkost a lámavost vlasů. Předchází šedivění, odstraňuje lupy. Chrání před UV zářením a působením vlivů okolního prostředí. Aktivizuje pigmentaci a růst vlasů.

Složení: aqua, glyceryl stearate, cetearyl lkohol, steartrimonium chloride, polygonum multiflorum root extract, dimethicone, paraffinum liquidum, glycerin, parfum, cetrimonium chloride, methylparaben, propylparaben.

Použití: nanášejte rovnoměrně na čisté, vlhké vlasy. Nechte působit 2-3 min, pak pečlivě opláchněte.

Pro všechny typy vlasů.

Společnost TianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující přírodní složky z velmi čistých oblastí Východu, s využitím nejnovějších technologií a respektováním originálních tibetských, čínských a altajských receptur. Dnes je společnost TianDe jedinečná svojí kolekcí kosmetiky a potravinových doplňku vyráběných tradičními způsoby čínské medicíny a kombinací nejnovějších vědeckých technologií. Využívá ingredience jako ženšen, zázvor, lotos, jasmín, mandle a unikátní složky jako ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen, perly, zlato, křemík a jiné. Produkty tak mají vliv nejen na pokožku, ale řeší příčinu problému v samotném organismu.

„Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou,,