Kr__m_balz__m_na_515eebfc69ff8.jpgKr__m_balz__m_na_515eebfc69ff8.jpg

Krém-balzám na padající vlasy zlepšuje strukturu vlasů 500 g

ID:21311
Výrobce:tianDe
Sklad:

Vaše cena s DPH: 282 Kč

Popis produktu

na padající vlasy podporující přirozenou obnovu růstu vlasů
krém - balzám na padající vlasy podporující přirozenou obnovu růstu vlasů

Účinky: podporuje přirozenou obnovu růstu vlasů. Zvyšuje aktivitu vlasové fulikuly
a napomáhá zvýšení jejich množství. Zlepšuje strukturu vlasů v celé délce, podporuje jejich růst. Zpevňuje pokožku hlavy, stimuluje její ochranné vlastnosti.

Složení: aqua, stearyl alcohol, panax ginseng root extract, neum palatum root extract, angelica acutiloba root extract, sesamum indicum seed extract, ligusticum chuanxing root extract, gastrodia elata root extract.

Použití: naneste malé množství balzámu na čisté, vlhké vlasy. Pomasírujte, po 2-3 minutách opláchněte teplou vodou. Ideální v kombinaci se Šamponem na padající vlasy Mater Herb
7809 611120798906356 665715301 n

Společnost TianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující přírodní složky z velmi čistých oblastí Východu, s využitím nejnovějších technologií a respektováním originálních tibetských, čínských a altajských receptur. Dnes je společnost TianDe jedinečná svojí kolekcí kosmetiky a potravinových doplňku vyráběných tradičními způsoby čínské medicíny a kombinací nejnovějších vědeckých technologií. Využívá ingredience jako ženšen, zázvor, lotos, jasmín, mandle a unikátní složky jako ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen, perly, zlato, křemík a jiné. Produkty tak mají vliv nejen na pokožku, ale řeší příčinu problému v samotném organismu.

„Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou,,