TianDe - péče o tělo

TianDe___T__lov__5117e8acb02ef.jpgTianDe___T__lov__5117e8acb02ef.jpg

TianDe - Tělová sůl Kouzelná oliva 60 g

ID:32609
Výrobce:xx
Sklad:

Vaše cena s DPH: 51 Kč

Popis produktu

Olivový extrakt regeneruje kožní buňky a má antiseptické a změkčující akci.

Určeno pro: čištění, restaurování a obohacování kůže.

Popis: mořská sůl má regenerační a stimulační účinky na pokožku, stimuluje metabolismus, obohacuje pokožku s mikro a makro, zlepšuje její pružnost. Olivový extrakt regeneruje kožní buňky a má antiseptické a změkčující akci.

Aplikace:

  1. Naneste malé množství soli na vlhkou pokožku s jemnými krouživými pohyby. Doba trvání tohoto postupu není omezena. Po použití opláchněte vodou.
  2. 1 sáček soli rozpuštěné v teplé vodě. Nekoupat více než 20 minut.

Společnost TianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující přírodní složky z velmi čistých oblastí Východu, s využitím nejnovějších technologií a respektováním originálních tibetských, čínských a altajských receptur. Dnes je společnost TianDe jedinečná svojí kolekcí kosmetiky a potravinových doplňku vyráběných tradičními způsoby čínské medicíny a kombinací nejnovějších vědeckých technologií. Využívá ingredience jako ženšen, zázvor, lotos, jasmín, mandle a unikátní složky jako ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen, perly, zlato, křemík a jiné. Produkty tak mají vliv nejen na pokožku, ale řeší příčinu problému v samotném organismu.

„Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou,,