Omlazuj__c___den_52b0402c08bdf.jpgOmlazuj__c___den_52b0402c08bdf.jpg

Omlazující denní krém Marine Collagen

ID:13501
Sklad:

Vaše cena s DPH: 795 Kč

Popis produktu

Krémy této řady obsahují právě stoprocentní přírodní kolagen. Krém pro denní i noční péči odstraňuje první vrásky a prodlužuje mladistvý vzhled pleti.

Díky podobnosti struktur mořského a lidského kolagenu lidská pokožka skvěle absorbuje přípravky obsahující výtažek z mořských řas. V produktech značky tianDe je obsažen právě tento ryze rostlinný kolagen, což je výrazně odlišuje od ostatních kosmetických značek, které používají převážně velmi nízkou koncentraci čistého kolagenu živočišného původu.

Kolagen je nejsilnější bílkovinné vlákno v našem těle, které tvoří asi 70 % bílkovin kůže. Kolagenová vlákna se nevyskytují pouze v kůži, ale i v dalších důležitých orgánech – v srdci, ledvinách, plicích, játrech a kostech.
Mořský kolagen stimuluje syntézu vláken pojivové tkáně a podporuje tak intenzivní regeneraci pleti zevnitř. Chrání pleť před nadměrnou ztrátou vlhkosti a její dehydratací, předchází tak předčasnému stárnutí pleti a tvorbě prvních vrásek. Intenzivně hydratuje pleť, což vede k okamžitému viditelnému vypnutí vrásek. Vrásky jsou zkrátka vytlačeny zevnitř.

Krémy této řady obsahují právě stoprocentní přírodní kolagen. Krém pro denní i noční péči odstraňuje první vrásky a prodlužuje mladistvý vzhled pleti. Podporuje regeneraci pokožky zevnitř. Je pak mnohem silnější a vitálnější, již na omak je znát rozdíl.

Popis:


Poskytuje dlouhotrvající hydratační a výživný účinek. Vyhlazuje jemné linky a vrásky, zlepšuje pevnost a elasticitu, chrání před negativními účinky volných radikálů. Přidá nový zářivý vzhled.