Revitalizuj__c___515eee4580b83.jpgRevitalizuj__c___515eee4580b83.jpg

Revitalizující maska na obličej a krk Ling Zhi

ID:52902
Výrobce:xx
Sklad:

Vaše cena s DPH: 68 Kč

Popis produktu

Má silný regenerační účinek, zabraňuje vzniku příznaků předčasného stárnutí, vyživuje pokožku, dodá pokožce energii a zvyšuje ochrannou funkci pokožky

Silně regenerační maska na obličej a krk.

Popis: Má silný regenerační účinek, zabraňuje vzniku příznaků předčasného stárnutí, vyživuje pokožku, dodá pokožce energii a zvyšuje ochrannou funkci pokožky.

Návod k použití: Masku naneste na očištěnou pokožku. Maska se aplikuje na oblast obličeje a krku, po dobu 15 minut.Lze použít i vícekrát.

Společnost TianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující přírodní složky z velmi čistých oblastí Východu, s využitím nejnovějších technologií a respektováním originálních tibetských, čínských a altajských receptur. Dnes je společnost TianDe jedinečná svojí kolekcí kosmetiky a potravinových doplňku vyráběných tradičními způsoby čínské medicíny a kombinací nejnovějších vědeckých technologií. Využívá ingredience jako ženšen, zázvor, lotos, jasmín, mandle a unikátní složky jako ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen, perly, zlato, křemík a jiné. Produkty tak mají vliv nejen na pokožku, ale řeší příčinu problému v samotném organismu.

„Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou,,