Intenzivn___hydr_5142043b41a63.jpgIntenzivn___hydr_5142043b41a63.jpg

Intenzivní hydratační krém 55 g

ID:12803
Výrobce:xx
Sklad:

Vaše cena s DPH: 350 Kč

Popis produktu

obnovuje hydrataci , pomáhá udržet pleť jemnou a hydratovanou, vyhlazuje vrásky a stimuluje regeneraci kožních buněk, chrání před škodlivými vlivy prostředí, vytváří pocit komfortu.

Bohatá textura krému obnovuje hydrataci , pomáhá udržet pleť jemnou a hydratovanou, vyhlazuje vrásky a stimuluje regeneraci kožních buněk, chrání před škodlivými vlivy prostředí, vytváří pocit komfortu.

Společnost TianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující přírodní složky z velmi čistých oblastí Východu, s využitím nejnovějších technologií a respektováním originálních tibetských, čínských a altajských receptur. Dnes je společnost TianDe jedinečná svojí kolekcí kosmetiky a potravinových doplňku vyráběných tradičními způsoby čínské medicíny a kombinací nejnovějších vědeckých technologií. Využívá ingredience jako ženšen, zázvor, lotos, jasmín, mandle a unikátní složky jako ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen, perly, zlato, křemík a jiné. Produkty tak mají vliv nejen na pokožku, ale řeší příčinu problému v samotném organismu.

„Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou,,