__ist__c___gel___511bdf2f5e047.jpg__ist__c___gel___511bdf2f5e047.jpg

Čistící gel Oceán krásy 150g

ID:10202
Výrobce:tianDe
Sklad:

Vaše cena s DPH: 146 Kč

Popis produktu

Čistící gel, jehož aktivní komponenty pronikají hluboko do pórů a efektivně je čistí, přičemž obnovují pH pokožky, hydratují a vyživují
Čistící gel, jehož aktivní komponenty pronikají hluboko do pórů a efektivně je čistí, přičemž obnovují pH pokožky, hydratují a vyživují

Účinky: aktivní komponenty gelu pronikají hluboko do pórů a efektivně je čistí. Obnovují přirozené pH pokožky, hydratují a vyživují. Při pravidelném používání získá pokožka přirozený matný a hedvábný vzhled.

Složení: aqua, cocomidopropyl betaine, sodium laureth sulfate, glycerin, hydroxyethylcellulose, algae extract, sodium PCA, lactic acid, sodium lactate, urea, collagen amino acids, dezolidinyl urea, retinol, parfum, CI 7300.

Použití: rozmíchejte v dlaních s teplou vodou. Masážními pohyby naneste na potřebná místa

Společnost TianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující přírodní složky z velmi čistých oblastí Východu, s využitím nejnovějších technologií a respektováním originálních tibetských, čínských a altajských receptur. Dnes je společnost TianDe jedinečná svojí kolekcí kosmetiky a potravinových doplňku vyráběných tradičními způsoby čínské medicíny a kombinací nejnovějších vědeckých technologií. Využívá ingredience jako ženšen, zázvor, lotos, jasmín, mandle a unikátní složky jako ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen, perly, zlato, křemík a jiné. Produkty tak mají vliv nejen na pokožku, ale řeší příčinu problému v samotném organismu.

„Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou ,,