Hydrata__n___ton_515ef6d0d141a.jpgHydrata__n___ton_515ef6d0d141a.jpg

Hydratační tonikum na obličej 100 ml

ID:12004 - 203040
Výrobce:xx
Sklad:

Vaše cena s DPH: 258 Kč

Popis produktu

čistí póry, vyrovnává texturu pleti. Zjemňuje, hydratuje a harmonizuje pokožku, obnovuje přirozenou bilanci vody v pleti. Pro suchou a velmi citlivou pleť.

Účinky: čistí póry, vyrovnává texturu pleti. Zjemňuje, hydratuje a harmonizuje pokožku, obnovuje přirozenou bilanci vody v pleti. Pro suchou a velmi citlivou pleť.

Složení: aqua, propylene glycol, glycerin, panthenol, polysorbate -20, aloe barbadensis extract, allantoin, methylparaben, parfum.

Použití: aplikujte ráno nebo večer na obličej a krk pomocí kosmetického tamponu. Nanášejte na čistou pleť .

Společnost TianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující přírodní složky z velmi čistých oblastí Východu, s využitím nejnovějších technologií a respektováním originálních tibetských, čínských a altajských receptur. Dnes je společnost TianDe jedinečná svojí kolekcí kosmetiky a potravinových doplňku vyráběných tradičními způsoby čínské medicíny a kombinací nejnovějších vědeckých technologií. Využívá ingredience jako ženšen, zázvor, lotos, jasmín, mandle a unikátní složky jako ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen, perly, zlato, křemík a jiné. Produkty tak mají vliv nejen na pokožku, ale řeší příčinu problému v samotném organismu.

„Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou,,