TianDe___Zah_____5118b84e256a1.jpgTianDe___Zah_____5118b84e256a1.jpg

Talasso - Zahřívací koupel na nohy 90 g

ID:42302
Výrobce:tianDe
Sklad:

Vaše cena s DPH: 139 Kč

Popis produktu

Desinfikuje, léčí nachlazení. Účinně změkčuje ztvrdlou kůži, podporuje krevní oběh a má dlouhodobé zahřívací účinky
Tato zahřívací koupel na nohy účinně změkčuje ztvrdlou kůži, podporuje krevní oběh a má dlouhodobé zahřívací účinky. Desinfikuje, léčí nachlazení.

Tallaso – obsahuje 3 přípravky:

- Léčebně preventivní koupel

- Masážní olej

- Desinfekční přípravek

Účinky: účinně změkčuje ztvrdlou kůži, otlačeniny a mozoly. Podporuje krevní oběh, má dlouhodobé zahřívací účinky. Reguluje tvorbu potu, předchází tvorbě zápachu. Pravidelné používání koupele předchází plísňovým onemocněním. Koupel doporučeno používat i v mezisezóně.

Složení: 1. aluminium hydroxyde, capsicium annuum fruit extract. 2. sodium chloride, sodium sulfate, sodium bicarbonete. 3. paraffinum liquidum, olea europaea fruit oil, cinnamonum camphora bark oil, parfum.

Použití: obsah sáčku č. 1 rozpusťte v horké vodě, vznikne želatinová hmota. Ponořte nohy do koupele na 10 – 15 minut. Potom do koupele přidejte obsah sáčku č. 2. a pokračujte v koupeli dalších 5-10 minut. Nakonec naneste masážními pohyby na nohy potřebné množství masážního gelu ze sáčku č. 3.

Společnost TianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující přírodní složky z velmi čistých oblastí Východu, s využitím nejnovějších technologií a respektováním originálních tibetských, čínských a altajských receptur. Dnes je společnost TianDe jedinečná svojí kolekcí kosmetiky a potravinových doplňku vyráběných tradičními způsoby čínské medicíny a kombinací nejnovějších vědeckých technologií. Využívá ingredience jako ženšen, zázvor, lotos, jasmín, mandle a unikátní složky jako ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen, perly, zlato, křemík a jiné. Produkty tak mají vliv nejen na pokožku, ale řeší příčinu problému v samotném organismu.

„Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou,,