TianDe - produkty z Tibetu

TianDe___T__lov__5117e7a067044.jpgTianDe___T__lov__5117e7a067044.jpg

TianDe - Tělová sůl Mořské řasy 60

ID:32613
Výrobce:xx
Sklad:

Vaše cena s DPH: 51 Kč

Popis produktu

sůl nabízí regenerační a stimulující účinek na kůži, aktivuje látkovou výměnu, zjemňuje pokožku s mikro a makro prvků, zvyšuje ji pružnost.

Určeno pro: čištění obnovení a zvlhčení pokožky.

Popis: Tato sůl nabízí regenerační a stimulující účinek na kůži, aktivuje látkovou výměnu, zjemňuje pokožku s mikro a makro prvků, zvyšuje ji pružnost. Výtažky z mořských řas jsou bohatým zdrojem bílkovin, minerálů a vitamínů, které poskytují zvýšení pružnosti pokožky. Stimuluje krevní oběh, hydratuje a posiluje pokožku.

Aplikace:

  1. Naneste malé množství soli na vlhkou pokožku s jemnými krouživými pohyby. Doba trvání tohoto postupu není omezena. Po použití opláchněte vodou.
  2. 1 sáček soli rozpuštěné v teplé vodě. Nekoupat více než 20 minut.

Společnost TianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující přírodní složky z velmi čistých oblastí Východu, s využitím nejnovějších technologií a respektováním originálních tibetských, čínských a altajských receptur. Dnes je společnost TianDe jedinečná svojí kolekcí kosmetiky a potravinových doplňku vyráběných tradičními způsoby čínské medicíny a kombinací nejnovějších vědeckých technologií. Využívá ingredience jako ženšen, zázvor, lotos, jasmín, mandle a unikátní složky jako ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen, perly, zlato, křemík a jiné. Produkty tak mají vliv nejen na pokožku, ale řeší příčinu problému v samotném organismu.

„Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou,,