TianDe - produkty z Tibetu

Soln___koupel_na_5118badecbffe.jpgSoln___koupel_na_5118badecbffe.jpg

Solná koupel na nohy Levandule 50 g

ID:41321
Výrobce:tianDe
Sklad:

Vaše cena s DPH: 44 Kč

Popis produktu

účinný nástroj pro zmírnění únavy a těžkých nohou. Normalizuje pocení, zjemňuje hrubou pokožku, kuří oka a otlaky, hloubkově čistí, zklidňuje a deodorizuje.

Popis: Solná koupel nohou s esenciálním oleje z levandule - účinný nástroj pro zmírnění únavy a těžkých nohou. Normalizuje pocení, zjemňuje hrubou pokožku, kuří oka a otlaky, hloubkově čistí, zklidňuje a deodorizuje.

Použití: Doporučuje se koupat nohy po dobu 15-20 minut.

Společnost TianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující přírodní složky z velmi čistých oblastí Východu, s využitím nejnovějších technologií a respektováním originálních tibetských, čínských a altajských receptur. Dnes je společnost TianDe jedinečná svojí kolekcí kosmetiky a potravinových doplňku vyráběných tradičními způsoby čínské medicíny a kombinací nejnovějších vědeckých technologií. Využívá ingredience jako ženšen, zázvor, lotos, jasmín, mandle a unikátní složky jako ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen, perly, zlato, křemík a jiné. Produkty tak mají vliv nejen na pokožku, ale řeší příčinu problému v samotném organismu.

„Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou,,