TianDe - produkty z Tibetu

Myc___kr__mov____511bddc4e0247.jpgMyc___kr__mov____511bddc4e0247.jpg

Mycí krémový gel Aloe, 100 g

ID:12001
Výrobce:tianDe
Sklad:

Vaše cena s DPH: 231 Kč

Popis produktu

jemný přípravek pro denní použití. Krémový gel s výtažky z aloe jemně a účinně odstraňuje vrchní buňky pleti, přebytek kožního mazu a zbytky make-upu, čistí póry, zjemňuje a hydratuje pleť, vytváří příjemný pocit svěžesti. Dodává pleti matný vzhled. Vhodný pro všechny typy pokožky.

Účinky: jemný přípravek pro denní použití. Krémový gel s výtažky z aloe jemně a účinně odstraňuje vrchní buňky pleti, přebytek kožního mazu a zbytky make-upu, čistí póry, zjemňuje a hydratuje pleť, vytváří příjemný pocit svěžesti. Dodává pleti matný vzhled. Vhodný pro všechny typy pokožky.

Složení: aqua, sodium lauryl sulfate, glyceryl stearate, glycerin, decyl glucoside, aloe barba densis extract, tocopherol, hydroxyethylcellulose, parfum.

Použití: Naneste malé množství na dlaň, smíchejte s vodou, až se vytvoří pěna, nanášejte na obličej masírujícími pohyby. Poté řádně omyjte teplou vodou.

Společnost TianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující přírodní složky z velmi čistých oblastí Východu, s využitím nejnovějších technologií a respektováním originálních tibetských, čínských a altajských receptur. Dnes je společnost TianDe jedinečná svojí kolekcí kosmetiky a potravinových doplňku vyráběných tradičními způsoby čínské medicíny a kombinací nejnovějších vědeckých technologií. Využívá ingredience jako ženšen, zázvor, lotos, jasmín, mandle a unikátní složky jako ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen, perly, zlato, křemík a jiné. Produkty tak mají vliv nejen na pokožku, ale řeší příčinu problému v samotném organismu.

„Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou ,,