TianDe - produkty z Tibetu

Maska_na_obli__e_511cd957afc1e.jpgMaska_na_obli__e_511cd957afc1e.jpg

Maska na obličej a krk 24 karátů - De Luxe 1 ks

ID:50141
Výrobce:xx
Sklad:

Vaše cena s DPH: 76 Kč

Popis produktu

Pomáhá vyhlazovat vrásky, zlepšuje pružnost pokožky, která se stává hladkou a hedvábnou. Zlepšuje barvu obličeje, zmenšuje vrásky, vyrovnává pleť, zmenšuje viditelnost pigmentových skvrn

Účinky: vyživuje a regeneruje, obnovuje funkční aktivitu epidermis, dodává tkáni kyslík, aktivuje tvorbu kolagenu. Pomáhá vyhlazovat vrásky, zlepšuje pružnost pokožky, která se stává hladkou a hedvábnou. Zlepšuje barvu obličeje, zmenšuje vrásky, vyrovnává pleť, zmenšuje viditelnost pigmentových skvrn. Určeno pro vyzrálou plať od věku 35 let.

Složení: maska na obličej –aqua, simmondsia chinensis seed oil, glycolic acid, lactic acid, malic acid, tartaric acid, citric acid, salicylic acid, phenoxyethanol, hydroxyethylcellulose, parfum; maska na krk – aqua, decylene glycol, aloe barbadensis leaf extract, hamamelis virginiana leaf water, hydroxyethylcellulose, C 12-15 alkyl benzoate, parfum; emulze – cyclomethicone, glyceryl stearate,
isobutyl stearate, C 12-15 alkyl benzoate, parfum.

Použití: maska se skládá ze dvou částí – na obličej a krk. Přiložte masku na předem umytý obličej: nejprve spodní část, potom horní část. Po 15-20 minutách masku sejměte a obličej umyjte vodou. Dále naneste hydratační emulzi ve směru masážních linií. Doporučeno používat masku po dobu 10 dnů, poté 2-3x týdně.

24 karat

Upozornění: nepoužívejte na poškozenou, zanícenou nebo podrážděnou pleť. V případě vniknutí do očí vymyjte vodou.

Společnost TianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující přírodní složky z velmi čistých oblastí Východu, s využitím nejnovějších technologií a respektováním originálních tibetských, čínských a altajských receptur. Dnes je společnost TianDe jedinečná svojí kolekcí kosmetiky a potravinových doplňku vyráběných tradičními způsoby čínské medicíny a kombinací nejnovějších vědeckých technologií. Využívá ingredience jako ženšen, zázvor, lotos, jasmín, mandle a unikátní složky jako ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen, perly, zlato, křemík a jiné. Produkty tak mají vliv nejen na pokožku, ale řeší příčinu problému v samotném organismu.

„Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou,,