TianDe - produkty z Tibetu

Kr__mov___maska__515ef2174ae77.jpgKr__mov___maska__515ef2174ae77.jpg

Krémová maska Rajče 1 ks

ID:50102
Výrobce:xx
Sklad:

Vaše cena s DPH: 48 Kč

Popis produktu

účinně chrání proti nežádoucím okolním vlivům. Má antioxidační účinek, podporuje obnovu obranných funkcí pleti. Hydratuje, brání vysychání a uvadání, dodává pleti energii.

Účinky: účinně chrání proti nežádoucím okolním vlivům. Má antioxidační účinek, podporuje obnovu obranných funkcí pleti. Hydratuje, brání vysychání a uvadání, dodává pleti energii.

Složení: aqua, propylene glycol, cyclopentasiloxane, algae extract, glyceryl stearate, Sorbitan stearate-60, etylene/acrylic acid copolymer, solanum lycopersicum extract, imidazolidinyl urea, methyl?araben, propylparaben, triethanolamine, parfum.

Použití: naneste masku rovnoměrně na čistou pleť obličeje a krku, partie kolem očí vynechejte. Po 10 min. odstraňte zbytek ubrouskem, nebo jemně vmasírujte do pokožky. Doporučujeme používat masku denně po dobu 10 dnů, potom 2-3x týdně

krémová maska

 

Společnost TianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující přírodní složky z velmi čistých oblastí Východu, s využitím nejnovějších technologií a respektováním originálních tibetských, čínských a altajských receptur. Dnes je společnost TianDe jedinečná svojí kolekcí kosmetiky a potravinových doplňku vyráběných tradičními způsoby čínské medicíny a kombinací nejnovějších vědeckých technologií. Využívá ingredience jako ženšen, zázvor, lotos, jasmín, mandle a unikátní složky jako ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen, perly, zlato, křemík a jiné. Produkty tak mají vliv nejen na pokožku, ale řeší příčinu problému v samotném organismu.

„Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou,,