TianDe - produkty z Tibetu

Kolagenov___mask_511cd7debb788.jpgKolagenov___mask_511cd7debb788.jpg

Kolagenová maska na obličej a krk s extraktem ženšenu

ID:51409
Výrobce:tianDe
Sklad:

Vaše cena s DPH: 76 Kč

Popis produktu

maska na obličej a krk s výtažkem z ženšenu s dvojitým účinkem. Vzhledem ke zvlhčujícím a povzbuzujícím účinkům přírodních složek maska omlazuje tvář a vyhladí malé vrásky.

Popis: Kolagenová maska na obličej a krk s výtažkem z ženšenu s dvojitým účinkem. Vzhledem ke zvlhčujícím a povzbuzujícím účinkům přírodních složek maska omlazuje tvář a vyhladí malé vrásky.

Návod k použití: Masku naneste na očištěnou pokožku. Maska se aplikuje na oblast obličeje a krku.

Společnost TianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující přírodní složky z velmi čistých oblastí Východu, s využitím nejnovějších technologií a respektováním originálních tibetských, čínských a altajských receptur. Dnes je společnost TianDe jedinečná svojí kolekcí kosmetiky a potravinových doplňku vyráběných tradičními způsoby čínské medicíny a kombinací nejnovějších vědeckých technologií. Využívá ingredience jako ženšen, zázvor, lotos, jasmín, mandle a unikátní složky jako ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen, perly, zlato, křemík a jiné. Produkty tak mají vliv nejen na pokožku, ale řeší příčinu problému v samotném organismu.

„Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou,,