__ampon_na_vlasy_537b76ebd1c27.jpg__ampon_na_vlasy_537b76ebd1c27.jpg

Šampon na vlasy Mýdlový oříšek 300 ml

ID:24302-1
Výrobce:tianDe
Sklad:

Vaše cena s DPH: 545 Kč

Popis produktu

čistí pokožku hlavy a vlasy, posilňuje vlasy po celé jejich délce. Dodává lesk, sytost barvy, sílu a pomáhá udržovat tvar účesu. 99,99% přírodních materiálů.

Šampon na základě saponinů, obohacený o skvělou kombinaci výtažků z bylinek a jiných přírodních složek, čistí pokožku hlavy a vlasy, posilňuje vlasy po celé jejich délce. Dodává lesk, sytost barvy, sílu a pomáhá udržovat tvar účesu. Omlazuje vlas po celé délce včetně vlasové cibulky.

Vhodný pro:
- řídnoucí vlasy
- celou rodinu - ženy, muže, děti i seniory
- i na podrážděnou pokožku - vlasy s lupénkou a dermatitidou

Použití: Naneste na vlhké vlasy, vmasírujte a opláchněte. Vždy umývejte 2x (poprvé se smyje špína z vlasů, podruhé dodáváme účinné látky do pokožky). Vhodný pro každodenní použití. Neobsahuje sírany. Upozorňujeme, že šampon má menší pěnivou schopnost, ale je velmi účinný. Čím déle se používá, tím lepší má účinky.

Složení: aqua, gleditsia australis fruit, sapindus mukurossi fruit, polygonum multiflorum root, zingiber officinale, aloe barbadensis leaf, angelica acutiloba root, mentha piperta herb, methylisothizalinone. 99,99% přírodních látek, 0,01% "zelený" konzervant

Upozornění: při zasažení očí je důkladně vypláchněte vodou.