TianDe - produkty z Tibetu

__ist__c___ml__k_511bdb8c24e94.jpg__ist__c___ml__k_511bdb8c24e94.jpg

Čistící mléko pro citlivou a unavenou pokožku, 100 ml

ID:12003
Výrobce:tianDe
Sklad:

Vaše cena s DPH: 240 Kč

Popis produktu

šetrně čistí pokožku všech typů, Dodává pocit svěžesti, normalizuje pH. Zvláčeje a zvlhčuje, odstraňuje podrážděnost, tonizuje.

Účinky: šetrně čistí pokožku všech typů, Dodává pocit svěžesti, normalizuje pH. Zvláčeje a zvlhčuje, odstraňuje podrážděnost, tonizuje.

Složení: aqua, glycerin, paraffinum liquidum, isopropyl palmitate, stearic acid, glyceryl stearate, stearyl alcohol, sodium lauryl sulfate, aloe barbadensis extract, triethanolamine, tocopherol, allantoin, methyl?araben, parfum, propylparaben.

Použití: Naneste malé množství na dlaň, smíchejte s trochou vody, až se vytvoří pěna, naneste na obličej masírujícími pohyby. Poté řádně omyjte teplou vodou.

Společnost TianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující přírodní složky z velmi čistých oblastí Východu, s využitím nejnovějších technologií a respektováním originálních tibetských, čínských a altajských receptur. Dnes je společnost TianDe jedinečná svojí kolekcí kosmetiky a potravinových doplňku vyráběných tradičními způsoby čínské medicíny a kombinací nejnovějších vědeckých technologií. Využívá ingredience jako ženšen, zázvor, lotos, jasmín, mandle a unikátní složky jako ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen, perly, zlato, křemík a jiné. Produkty tak mají vliv nejen na pokožku, ale řeší příčinu problému v samotném organismu.

„Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou,,