TianDe - produkty z Tibetu

Bylinný čaj s vrbovkou a maralím kořenem pro muže, 30 sáčků

ID:123917
Výrobce:tianDe
Sklad:

Vaše cena s DPH: 249 Kč

Popis produktu

pro muže-k normální funkci močových cest, prostaty, k duševní a fyzické pohodě

Bylinný čaj obsahuje byliny, které mají pozitivní účinnek na mužský organismus. Bylinky v čaji pomáhají normálnímu fungování močových cest, přispívají k normální funkci prostaty, i k duševní a fyzické pohodě. Byliny obsažené v čaji napomáhají podporovat imunitu a posilovat organismus, přispívají k normální funkci kardiovaskulárního systému.

Aplikace: jeden čajový sáček zalijte 200 ml vroucí vody, luhujte 10-15 minut. Denní doporučená dávka pro dospělého je 1 šálek denně při jídle. Je doporučené čaj užívat 3-4 týdny.

Obsahuje:

Parcha saflorovitá - oddenky a kořeny parchy saflorovité mají stimulační a posilující účinek, jsou používány v případě psychické a fyzické únavy, snižené pracovní schopnosti, přispívají ke zvýšení sexuální aktivity u mužů. Maralí kořen podporuje imunitu a normální funkce kardiovaskulárního systému, napomáhá zvyšovat duševní a fyzickou kondici.

Třezalka tečkovaná - nať třezalky tečkované obsahuje kyselinu askorbovou, kyselinu nikotinovou, třísloviny, pryskyřice a hořčiny, silice, fytoncidy. Má mnohostranné posilující účinky na organismus. Přispívá k odstranění nervového napětí.

Rozmarýna - listy rozmarýny obyčejné jsou zdrojem velkého množství vitamínů, minerálních látek, mastných kyselin a antioxidantů

Nať vrbovky úzkolisté - odstraňuje pocit psychického napětí, úzkosti a tísně, působí proti nespavosti a má protizánětlivý účinek a chrání sliznice. Má rovněž příznivý účinek při prostatických potížích

List kopřivy dvoudomé - zlepšuje prokrvení vnitřních orgánů, samčí květy zvyšují plodnost mužů. Pomáhá udržovat zdravé srdce a cévy, podporuje cirkulaci krve. Aktivuje metabolismus, povzbuzuje vitalitu, dodává tělu energii. Pomáhá udržovat zdravou prostatu.

Nať čekanky obecné - obsahuje významné množství hořčin a inulinu. Podporuje trávení, zlepšuje látkovou výměnu, funkci žlučníku a jater. Má lehce močopudné účinky. Má příznivý vliv na centrální nervovou soustavu.

Plod šípkové růže - má povzbuzující účinky a účinky proti kornatění cév a srdečním problémům.

Chmelový květ - má močopudný a uklidňující účinek.Čistí krev.

Upozornění: není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy, při otocích ledvinového či srdečního původu (kopřiva), při nespavosti, srdeční arytmii a zvýšeném krevním tlaku, při projevech aterosklerozy,při zvýšeném nervovém vypětí a podráždění, u citlivých osob v kombinaci se slunečním zářením možnost vzniku fotosenzitivní reakci (třezalka). Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy.

Nežádoucí účinky: možná individuální nesnášenlivost ke komponentům produktů.


30 sáčků po 1,5 g

Webinář TianDe - Indikace a kontraindikace čajů TianDe