Soln___pol__t____4aa7a355af9c5.jpgSoln___pol__t____4aa7a355af9c5.jpg

Solný polštář

ID:SOL-1
Výrobce:xx
Sklad:

Vaše cena s DPH: 159 Kč

Popis produktu

Solný polštář je naplněný přírodní himálajskou krystalickou solí-
barva potahu BÍLÁ

Solný polštář je naplněný přírodní himálajskou krystalickou solí. Tato sůl má vysoký stupeň krystalického uspořádání, který vznikal po miliony let za velmi specifických přírodních podmínek. Prostřednictvím své krystalické mřížky může dobře procházet buněčnými tkáněmi. Dojde-li k poničení buněčné tkáně, lidské tělo ztrácí v jejich okolí svoji uspořádanou buněčnou vodu. Už více jak 3000 let se v Asii používá tato sůl k podpoře při léčení. Sůl nese obrovské množství "buněčných informací". Je velkým, člověku dostupným zdrojem bioenergie. Zahřátý polštář se přikládá na nemocná a bolavá místa na těle.


Tato sůl má vysoký stupeň krystalického uspořádání, který vznikal po miliony let za velmi specifických přírodních podmínek. Prostřednictvím své krystalické mřížky může dobře procházet buněčnými tkáněmi. Dojde-li k poničení buněčné tkáně, lidské tělo ztrácí v jejich okolí svoji uspořádanou buněčnou vodu.

Solný nahřívací polštářek slouží k příjemnému prohřátí kloubů, obratlů, ztuhlých svalů a šlach.
Nahřátá Himálajská sůl má blahodárné účinky, prokrvuje tkáně, vytahuje škodlivé látky, a tím přispívá ke zmírňování a tišení bolestivých míst.

Doporučujeme při:
- revmatickém onemocnění a prochladnutí kloubů
- zablokované páteři, ztuhlých zádech
- potížích s plotýnkami
- ztuhlém svalstvu
- nachlazených průduškách
- nachlazení močového měchýře nebo ledvin

Náplň: přírodní himálajská krystalická sůl
Potah: 100% bavlna

Doporučení k použití:
Polštářek je možné ohřát v naplněném stavu také na topení, na elektrické podušce, na slunci nebo v troubě max. na 90°C (ne mikrovlnné!) - cca 10min při teplotě 60°C.
Pozor - přikládejte na tělo opatrně dle teploty polštářku! Nejprve můžete přiložit polštářek přes oblečení a po zchladnutí přímo na kůži.Jen vnější část polštáře je možno prát, při teplotě 30°C.

 

Rozměr cca 20 x 20 cm
Hmotnost cca 1,3 kg