Solné lampy, solné svícny

Pohoří Himaláje, rozprostírající se na území států Nepál, Čína a Indie, přitahuje pozornost lidí již od nepaměti. Na jeho úpatí, na hranici oblasti Kašmíru se nachází velice vzácné až 540 mil. let staré solné ložisko. Obsah nerostu, který se těží, má léčivé účinky, což je dáno jeho složením velmi vhodným pro lidský organismus.

Solný krystal funguje jako ionizátor vzduchu a tato ionizace se při zahřátí zesiluje. Vitalizuje atmosféru stejně, jako to zažíváme v blízkosti vodopádů nebo u moře.
Má tedy pozitivní účinky:image001
- při dýchacích potížích (astma)
- potížích s oběhovým systémem
- zlepšuje imunitu organismu
- zpomaluje stárnutí.
Proto jsou solné krystaly doporučovány experty Feng-Shui pro všechny pracovní, bytové i relaxační místnosti.

Přírodní přísady železa a manganu, zbarvují solné krystaly do nádherných žlutooranžových, červených až tmavě červených odstínů a tak vydávají harmonizující tlumené světlo. Tím navozují příjemné prostředí a působí příznivě na tělo i vědomí. Jsou velmi vhodné do ložnic, obývacích pokojů, vedle televize, do dětských pokojů a do pracoven, vedle počítače.

Naše lampy jsou překrásné, ručně opracované unikáty. Každá solná lampa je jedinečná a žádnou přesně takovou již nenajdete.

JAK VYBRAT SPRÁVNOU SOLNOU LAMPU?

Množství negativních iontů vyzařovaných solnou lampou závisí na její velikosti. Jestli si nejste jisti, kterou solnou lampu si máte vybrat, použijte prosím následující tabulku.

Tabulka pro výběr solné lampy podle velikosti plochy (m2)

Váha lampy Velikost plochy v m2
0.5 - 1 kg do 5
2 - 3 kg do 10
4 - 6 kg do 15
7 - 10 kg do 20
18 - 25 kg do 30


Přirozeně, že čím větší lampa nebo více lamp v jedné místnosti tím více dochází k uvolňování negativních iontů do prostoru. Pro pokrytí většího prostoru se samozřejmě může použít více lamp současně.

Výrobce:
xx
Výsledky 1 - 3 z 3

nerez-usnadňuje manipulaci s čajovou svíčkou

Vaše cena s DPH: 39 Kč

Vyrobeno z originální himalajské soli.

Vaše cena s DPH: 219 Kč
Ušetříte:-110 Kč

Surový neleštěný kus solného valounu stojí na seřezané základně.

Vaše cena s DPH: 99 Kč
Ušetříte:-50 Kč