Soln___sv__cen_m_4a7d253523f59.jpgSoln___sv__cen_m_4a7d253523f59.jpg

Solný svícen malý

ID:SVICEN-M
Výrobce:xx
Sklad:

Vaše cena s DPH: 99 Kč
Ušetříte:-50 Kč

Popis produktu

Surový neleštěný kus solného valounu stojí na seřezané základně.

Uvnitř valounu je vertikální návrt do něhož se vkládá čajová svíčka. Plamen prosvěcuje solný kámen do oranžové barvy různé intenzity - od světlounce oranžové až po oranžovo červenou - dle sytosti každého jednotlivého kusu.

Solné krystaly mají pozitivní účinky na dýchací cesty, oběhový systém a zlepšují imunitu organismu. Bioenergičtí terapeutové a homeopatové doporučují solné krystaly z Himálaje už dlouhou dobu při různých alergiích, respiračních problémech a nemocích krevního oběhu. Díky svým krásným a bohatým barvám se solné krystaly používají v terapii s barvami (chromoterapie). Jejich zklidňující světlo pomáhá neurotickým osobám a lidem trpícím nespavostí. Solné lampy jsou také oceňovány znalci Feng Shui.

Všechny solné lampy jsou překrásné a ručně opracované, a proto každá lampa je unikát a zaručujeme Vám, že nenajdete žádné dvě stejné solné lampy. Solné lampy navozují příjemnou atmosféru a působí příjemně na fyzickou i psychickou stránku člověka. Proto doporučujeme všem, kteří mají zájem o zlepšení prostředí, ve kterém tráví svůj čas, aby si pořídili solnou lampu, kterou můžou umístit do obývacích místností, ložnic, dětských pokojů, pracoven, vedle televizorů, monitorů a rádiových příjmačů.

Země původu: Pákistán

Foto: ilustrační