LETAK turmalin1

vzp 2

zpmvcr nabor

MIPA DOPRAVA

zastavarna 1

 
Soln___lampa_ele_4aa7a318b7ba3.jpgSoln___lampa_ele_4aa7a318b7ba3.jpg

Solná lampa elektrická 2-3kg

ID:SL 2-3kg
Výrobce:xx
Sklad:

Vaše cena s DPH: 269 Kč
Ušetříte:-100 Kč

Popis produktu

Surový (neleštěný) kus solného valounu je upevněný na dřevěném podstavci.

Uvnitř valounu je vertikální návrt do něhož se vkládá elektrický kabel (s vypínačem) a se žárovkou 25W. Světlo prosvěcuje solný kámen do oranžové barvy různé intenzity - od světlounce oranžové až po oranžovo červenou - dle sytosti barvy každého jednotlivého kusu. Dodáváme kompletní - s kabelem + žárovkou.

Solné krystaly mají pozitivní účinky na dýchací cesty, oběhový systém a zlepšují imunitu organismu. Bioenergičtí terapeutové a homeopatové doporučují solné krystaly z Himálaje už dlouhou dobu při různých alergiích, respiračních problémech a nemocích krevního oběhu. Díky svým krásným a bohatým barvám se solné krystaly používají v terapii s barvami (chromoterapie). Jejich zklidňující světlo pomáhá neurotickým osobám a lidem trpícím nespavostí. Solné lampy jsou také oceňovány znalci Feng Shui.

Všechny naše solné lampy jsou překrásné a ručně opracované, a proto každá lampa je unikát a zaručujeme Vám, že nenajdete žádné dvě stejné solné lampy. Solné lampy navozují příjemnou atmosféru a působí příjemně na fyzickou i psychickou stránku člověka. Proto doporučujeme všem, kteří mají zájem o zlepšení prostředí, ve který tráví svůj čas, aby si pořídili solnou lampu, kterou můžou umístit do obývacích místností, ložnic, dětských pokojů, pracoven, vedle televizorů, monitorů a rádiových příjmačů.

Země původu: Pákistán