Pohankové polštáře

Polštářek naplněný pohankovými slupkami je ideální prostředek pro odpočinek. Pohanka totiž dobře absorbuje teplo, takže po nahřátí je polštářek výborný na zahřátí nebo na tišení bolesti. Ohřívá se na topení, v mikrovlnce (cca 1 minutu při výkonu 800W), na sluníčku apod.

Na co používat pohankové polštářky?

- pro každodenní uvolňující zotavující spánek
- jako podpěra hlavy nebo zátylku při čtení nebo sledování televize
- jako izolující teplá podložka pod nohy
- jako obkladový polštářek
- zahřívadlo při různých potížích a nemocech
- jako podložka pod myš k počítači
- při pohodlném cestování za zátylek i záda
- jako podložka na židli doma i při práci v kanceláři
- při pohodlném cvičení jógy , při meditaci, relaxaci
- při čajových i jiných dýchánkách
- při jízdě autem k eliminaci nárazů

Již naši předkové uznávali a využívali pohankové slupky k odpočinku a k rušení zátěžových geopatogenních zón.

Polštář, naplněný tímto BIO materiálem, má mnoho výhod oproti obvyklým náplním jako jsou umělá vlákna, pěna a peří. Tou nejvýznamnější je fakt, že neztrácejí objem a dokonale se přizpůsobí anatomii Vaší hlavy, krku a páteře a tím jim po celé ploše zaručí pružnou oporu.Svalstvo se může zcela uvolnit a tím dochází k hlubokému zotavujícímu spánku.Polštář je velmi elastický, rychle a dobře se formuje podle tvaru páteře, a takto ulevuje bolesti tím, že na bolestivá místa netlačí Je-li přikládán nahřátý na bederní oblast, ulevuje nejen bolesti páteře, ale napomáhá rozpouštět i písek v močových cestách a působí hojivě při onemocněních ledvin.

Výhodou také je,že v náplni může volně cirkulovat vzduch, čímž se zamezuje zapaření a následným problémům s pokožkou. Tato vlastnost je velmi důležitá pro miminka a pro pacienty odkázané na vozík či lůžko. Každá rostlina má svou energii a tato energie ovlivňuje prostředí, ve kterém rostlina vegetuje. Energie však nemizí ani po sklizni rostliny a dále působí, tentokrát v lidském těle jako potrava pro organismus.

Zdravé účinky pohankových slupek

1)mají antistresové a mikromasážní účinky(krční páteř či jinou část těla)

2)pomáhjí proti zablokování krční páteře a následným bolestem zad,hlavy, ramen,přináší úlevu

při bolestech končetin a kloubů, artróze, při migréně, nespavosti, tlumí nejrůznější bolesti

3
)svými vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi zabraňují prostydnutí

4
)jsou pružné, elastické a vzdušné neztrácejí objem a dokonale se přizpůsobí anatomii vašeho těla – hlavy krku,páteře-tím jim zaručí pružnou oporu po celé ploše (hlava a páteř leží měkce a jsou celou noc optimálně opřené)

5
)umožňují dokonalou relaxaci, při které dochází k přirozenému uvolnění různých částí těla

6
)slupky jsou schopny předat vašemu organismu sluneční energii,kterou v sobě naakumulovaly, neboť jsou ve tvaru malých pyramid. Unesou několikanásobně větší množství tepla,než špaldové slupky, proto jsou velmi vhodné na nahřívání (na sluníčku,na kachlových kamnech či na topení) a následné přiložení na bolavé místo

7
)pohanková náplň absorbuje vlhkost – např. pot, přičemž nepřejímá pachy pro roztoče je neatraktivní, takže je polštář vhodný i pro alergiky a citlivé jedince blahodárně působí při migréně, nespavosti, chorobách uší, očí a tlumí onemocnění čelních dutin

8
)rostlina sama se řadí k ovoci a nikoli k obilninám. Pohanka je svou povahou velmi teplá (jangová), prohřívá tedy dobře tělo, především ledviny a ženské orgány i revmatické klouby.

Pohankové polštáře jsou vhodné pro každodenní použití • zajišťují dokonalé pohodlí, zotavující spánek, velmi dobře se přizpůsobují tvaru vašeho těla •zajišťují přirozenou podporu pro hlavu, krk a páteř. Pomáhají udržet hlavu v optimálním teple díky vzduchu, který cirkuluje slupkami, což mnoha lidem pomáhá dobře spát.•Zajišťují měkkou,ale pevnou oporu.Jsou velmi pohodlné pro spaní na zádech a na boku.

Výrobce:
xx
Výsledky 1 - 2 z 2

30x40 cm

Vaše cena s DPH: 179 Kč

30x40

Vaše cena s DPH: 179 Kč