LETAK turmalin1

vzp 2

zpmvcr nabor

MIPA DOPRAVA

zastavarna 1

 
LAVILIN_Deodoran_4b9f7a9a3d2b8.jpgLAVILIN_Deodoran_4b9f7a9a3d2b8.jpg

LAVILIN Deodorant – krém do podpaží 10ml

ID:LAVP
Výrobce:xx
Sklad:

Vaše cena s DPH: 398 Kč

Popis produktu

jedna malá kapička deodorantu Vás zbaví zápachu potu na 7 dní!

Tyto deodoranty jsou jedniné svého druhu a nemají ve světě alternativu:

Jedna malá kapička deodorantu Vás zbaví zápachu potu na 7 dní! - tvz. "Revoluce jedné jediné aplikace!" - přitom můžeme sportovat, těžce pracovat, potit se, plavat, mýt se - nic z toho neruší několikadenní účinek zdravého deodorantu, náš pot je bez zápachu

Jsou na přírodní bázi - bez aluminia, bez alkoholu, bez konzervantů, bez chemických přísad, vhodné i pro alergiky. Přípravky nejsou testovány na zvířatech.

Neucpávají pory, nezasahují do přirozených funkcí našeho organismu - "nechávají tělo konat svou řádnou práci" - dovolují dál tělu vylučovat toxiny a nečistoty z těla, dovolují dálnašemu tělu zdravě žít! Deodoranty jsou na jedinečném principu B.B.E. = BIO BALANCE ENVIRONMENT (zachovávají biologickou rovnováho prostředí organismu)

Deodoranty fungují na povrchu - pracují na principu "uspávání špatných bakterií" žijících na povrchu pokožky, které se živí bunkami vody spolu se solemi a mastnými kyselinami z potu. Samotný pot nemá zápach, teprve existence bakterií způsobují rozklad těchto mastných kyselin a tím způsobují zápach. Lavilin deodoranty na přírodní bázi deaktivují na několik dní tyto bakterie, bakterie tedy nic nerozkládají a my se sice můžeme normálně potit (nutná základní funkce organismu), ale zcela bez zápachu!

Jsou DLOUHODOBĚ ÚČINNÉ = vysoce efektivní při minimálním množství, úsporné, ekonomicky vemi výhodné

Obsah: 10 ml - vystačí na cca 6 měsíců. Efektivnost a délka působení se může lišit v závislosti na životním stylu jedince.

Aplikace: Nepoužívejte bezprostředně po holení. Aplikujte do podpaží, na zátylek, záda, břicho, atd... Je možno je používat všude tam, kde dochází na těle k nadměrnému pocení.
Oblast podpaží omyjte a důkladně otřete do sucha. Na prsty naneste malé množství Lavilin krému a rozetřete po celé ploše podpaží, případně dalších částí těla. Aplikaci opakujte až tehdy, když se zápach znovu objeví.
Vhodný pro muže i ženy.

Výrobce: Hlavin Industries Ltd.