LETAK turmalin1

vzp 2

zpmvcr nabor

MIPA DOPRAVA

zastavarna 1

 

Kosmetika z Mrtvého moře

100% přírodní Sůl z Mrtvého moře 1000g

ID:MM1KG
Sklad:

Vaše cena s DPH: 179 Kč

Popis produktu

100% přírodní -koupelová sůl obsahuje vysoké procento minerálů z Mrtvého moře. Pomáhají regulovat rovnováhu vlhkosti pleti a starají se tak o Vaši relaxaci. Potěšení pro tělo i duši.

100% přírodní a čistá sůl pochází z největšího zdroje minerálního bohatství světa - z Mrtvého moře. Krystaly této soli jsou zcela odlišné od obyčejných mořských solí, obsahují unikátní přírodní složení hořčíku, vápníku, bromidů a sulfátů. Sůl působí zklidňujícím a relaxačním účinkem na celé tělo, tiší svalovou únavu. Čistí a revitalizuje pokožku, odstraňuje z ní škodlivé látky. Pečuje o pokožku u osob s častým výskytem kožních problémů, akné a psoriázy (lupénka). Má rovněž příznivý účinek při revmatických a kloubních potížích a zlepšuje pohyblivost bolestivých míst.

Použití: 
Ve vaně s teplou vodou (cca 37 °C) rozpusťte 250 g soli a položte se do připravené zdravotní lázně. V lázni relaxujte 15 až 20 minut, během této doby pokožka absorbuje veškeré minerální složky soli. Sůl odstraňuje z pokožky veškeré nečistoty a nadbytečný tuk, proto v průběhu lázně není nutné použít mýdlo ani sprchový gel. Po koupeli opláchněte tělo čistou vlažnou vodou. Doporučujeme aplikaci tělového mléka. Dermatologicky testováno. 
Produkt netestován na zvířatech.

Aktivní složky:
- 100% minerály z Mrtvého moře
- přírodní produkt bez aroma

Složení:
Potassium Chloride, Magnesium Chloride, Sodium Chloride, Calcium Chloride, Maris Sal, Aqua.

Certifikát - složení soli