GREEN WORLD doplňky stravy

Green_World_Sele_54aeab77cce62.jpgGreen_World_Sele_54aeab77cce62.jpg

Green World Selen 30 kapslí

ID:0044
Výrobce:xx
Sklad:

Vaše cena s DPH: 1088 Kč

Popis produktu

k prevenci a komplexní léčbě aterosklerózy, hepatitidy, cirhózy jater, pankreatitidy, revmatoidní artritidy, astmatu, katarakty, adenomu prostaty

Složení: Organický selen (selen) 48 mg (25 ?g).

Balení: 30 tabletek x 700 mg

Dávkování: 1-2 krát denně 1-2 tabletky, žvýkat nebo polykat.

K dnešnímu dni přítomnost selenu v půdě je zanedbatelné. Jak ukazují studie, lidská výživa v jednadvacátém století je velmi chudá na selen.

Nedostatek selenu má za následek:

 

  • oslabení antioxidačního stavu organismu;
  • snížení odolnosti proti rakovině;
  • snížení imunity
  • myokardiodistrofii;
  • poruchy sexuálních funkcí.

 

Organický selen je stopový prvek, který se podílí na mnoha životně důležitých biochemických procesech, probíhajících v těle. Je to silný přírodní antioxidant, schopný zajistit řádné fungování všech systémů těla, chránit organizmus před faktory, které narušují stálosti vnitřního prostředí. Je prokázána účinnost selenu v prevenci a komplexní léčbě aterosklerózy, hepatitidy, cirhózy jater, pankreatitidy, revmatoidní artritidy, astmatu, katarakty, adenomu prostaty. Tento stopový prvek posiluje imunitní systém tím, že ho chrání před patogenními mikroorganismy. Vědci předpokládají, že pravidelné profylaktické používání selenu může zabránit rozvoji hepatitidy, herpesu, pomáhá udržovat virus HIV v latentním stavu a zabraňuje vzniku příznaků AIDS.


Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz