GREEN WORLD doplňky stravy

Kapsle_NORMOMASS_53bbe1eadcf39.jpgKapsle_NORMOMASS_53bbe1eadcf39.jpg

Green World NORMOMASS, 60kapslí + DÁREK Hřeben s turmalínem

ID:GW0047
Výrobce:Green World
Sklad:

Vaše cena s DPH: 1494 Kč

Popis produktu

Ke snížení chuti k jídlu. ZA 1 MĚSÍC 5-8 kg.BONUS-DÁREK

PRO SNADNÉ HUBNUTÍ. ZA 1 MĚSÍC 5-8 kg. Ke snížení chuti k jídlu.
AKCE:
při zakoupení 1x Normomass - DÁREK-ČAJ NA HUBNUTÍ TIAN FEJ - 2x vzorek
při zakoupení 2x Normomass - DÁREK-hřeben s turmalínem+ POŠTOVNÉ ZDARMA (ČR)
při zakoupení 3x Normomass - DÁREK-ČAJ NA HUBNUTÍ TIAN FEJ - 2x vzorek+ hřeben s turmalínem+POŠTOVNÉ ZDARMA (ČR)


Tento výrobek se používá ke snížení chuti k jídlu. Urychluje metabolizmus, odstraňuje přebytečné tekutiny a přispívá k odbourávání tuků.

Zároveň s regulováním hmotnosti kapsle Normomass:

• snižují obsah tuku v krvi;

• odstraňují z těla odpadní produkty;

• živí buňky, uchovávají vlhkost nezbytnou pro organizmus;

• zlepšují fungování střev, nezpůsobují zácpu;

• zlepšují barvu pleti obličeje, odstraňují pigmentaci.

Složení: extrakt ze semen Cassia tora neboli senny čínské, extrakt z listů bílého lotosu, extrakt z plodů moruše, extrakt z plodů hlohu, z pomerančových květů, z jasmínu a z růže.

Balení: 60 tobolek x 500 mg


Návod k použití:
dospělí 1-2 kapsle jednou denně, po snídani. Během dne je nutné pít hodně tekutin!

Doporučení:  Vhodné je užívání v kombinaci s Chitosanem – 1kapsle před spaním (očista organismu, vyplavuje toxiny z těla) , přes den se doporučuje popíjet čaj Tian fej (pro redukci hmotnosti), který je velmi chutný.

Kontraindikace: děti do 12 let, těhotné a kojící ženy, stejně jako nesnášenlivost jednotlivých součástí produktu.


OZDRAVNÉ VLASTNOSTI SEMEN CASSIA TORA

Čínská rostlina Cassie tora to je druh keřů, polokeřů nebo bylin rodiny bobovitých. Boby Cassia tora: zlepšují výživu sítnice oka, odstraňují oční únavu; mají protizánětlivé vlastnosti; detoxikují játra, ledviny a zažívací trakt; normalizují krevní tlak; napomáhají snížení obsahu tělesného tuku (působí jako mírné projímadlo a prostředek ke snížení chuti k jídlu).

 

OZDRAVNÉ VLASTNOSTI LOTOSU

První zmínka o lotosu se vyskytuje mezi jinými léčivými rostlinami v čínských zdrojích, napsaných více než 3000 let před naším letopočtem. Přípravky z lotosu se používají jako tonikum, kardiotonikum, celkově posilují organizmus. Listy lotosu: používají se ke snížení množství lipidů v krvi, normalizují srdeční rytmus, působí proti otokům; projevují protikřečové a sedativní účinky; zpomalují proces stárnutí.

OZDRAVNÉ VLASTNOSTI EXTRAKTU Z PLODŮ MORUŠE

Plody moruše: mají potopudný, protihorečnaté vlastnosti, odstraňují stavy úzkosti a horečku na prsou; mají antibakteriální, protizánětlivé a močopudné účinky; normalizují metabolické aktivity v trávicí soustavě; podporují měkkou střevní očistu a vylučování odpadních látek.

OZDRAVNÉ VLASTNOSTI POMERANČOVÝCH KVĚTU

Účinky pomerančů jsou známy odedávna: jsou efektivní při vleklých a chronických zánětlivých procesech jako doprovodná terapie, která snižuje negativní dopady užívání antibiotik; mají antiseptické, antimikrobiální, ochlazující, protizánětlivý účinek; zvyšují pružnost a pevnost pojivové tkáně, zmírňují příznaky aterosklerózy a stárnutí; stimulují regenerační, čistící, protidepresívní, povzbuzující, tonizující a detoxikační projevy.

OZDRAVNÉ VLASTNOSTI EXTRAKTU JASMÍNU

Jasmín je rod stálezelených keřů z čeledi olivovitých. Tato květina si našla použití v medicíně různých národů. Účinky jasmínu: je to aktivní prostředek boje proti křečím – má sedativní účinek na osteochondrozu, svalové bolesti, neuralgii; generuje endogenní harmonii žen; harmonizuje funkci žláz s vnitřní sekrecí, odstraňuje bolest a nesrovnalosti průběhu menstruace, zánětlivé a dysfunkční procesy v pohlavních orgánech; má antiseptický a protizánětlivý účinek; je to dobrý lék proti nadýmání, působí potopudně a napomáhá odkašlávání.

OZDRAVNÉ VLASTNOSTI OKVĚTNÍCH LÍSTKŮ RŮŽE

Růže je univerzálním přírodním prostředkem: zlepšuje funkci endokrinné žlázy, což je důležité pro regulaci menstruačního cyklu; odstraňuje sklerotické změny orgánů, obnovuje a omlazuje buňky, což přináší jasný kosmetický efekt; zlepšuje funkci jater a to má pozitivní vliv na kůži; má příznivý vliv na funkci ledvin, odstraňuje vnitřní otoky, čímž přispívá k eleganci vnějšího vzhledu; posiluje metabolické procesy a díky tomu dochází k postupné očistě těla.