GREEN WORLD doplňky stravy

Green_World_NAO__54ae9489a1ad4.jpgGreen_World_NAO__54ae9489a1ad4.jpg

Green World NAO LUO TON 30 kapslí

ID:0098
Výrobce:xx
Sklad:

Vaše cena s DPH: 1159 Kč

Popis produktu

péče o mozek - kapsle umožňují zbavit se zcela cévních poruch (poruch, vyvolaných stavem cév mozku)

Složení: extrakt hlohu, výtrusy Reishi, extrakt Gynury pinnatifidy, extrakt šalvěje lékařské.

Balení: 30 kapslí x 350 mg.

Dávkování: 2 x 2 kapsle denně, zapít teplou vodou.

 

Kapsle umožňují zbavit se zcela cévních poruch (poruch, vyvolaných stavem cév mozku).

Kapsle jsou určeny pro tyto kategorie osob: pacienti s mozkovými trombózami, aterosklerózou mozku nebo následky mrtvice; lidé, kteří trpí bolestmi hlavy, závratěmi, sníženou citlivostiíkončetin, s projevy chronické únavy.

 

 

Hloh rozšiřuje cévy a má spasmolytický účinek. Hloh se používá ke zlepšení funkce srdce, při srdeční arytmii a v případech, kdy se vyžaduje normalizace vysokého krevního tlaku. Posiluje krevní oběh v cévách srdce a mozku, má antiaterosklerotický účinek.

Použití Reishi je prospěšné pro prevenci a léčbu kardiovaskulárních chorob, zejména během období zotavení po infarktu myokardu a cévní mozkové příhodě: 1) snižuje hladinu cholesterolu, brání hromadění krevních destiček, čímž se snižuje viskozita krve; 2) stabilizuje krevní tlak, spolu s tím kontroluje vysoký i nízký krevní tlak; 3) výrazně aktivuje krevní oběh.

 

Extrakt kořene šalvěje: obnovuje správné prokrvení srdce, zvyšuje mikrocirkulaci krve, přispívá k postupnému obnovení funkcí po…????.. má analgetické, protizánětlivé a obecně tonizující účinek, posiluje všechny systémy organizmu.

 

 

Gynura pinnatifida přispívá k rozšíření cév srdce a mozkových cév, zlepšuje krevní oběh, normalizuje krevní obraz a zajišťuje dobrou prostupnost cév, obnovuje aktivitu buněk v těle, zabraňuje vzniku mnoha chorob způsobených věkem podmíněným zvýšením viskozity krve, je protizánětlivým prostředkem.

 

Hlavní funkcí kapslí Nao Luo Ton spočívá v likvidaci sraženin a obnovení hladkosti mozkových cév. Doplňkovou funkcí kapslí Nao Luo Ton je výživa a změkčení cév, prevence sklerózy, obnova původní pružnosti cév; aktivizace vlastních mozkových buněk, produkce nových mozkových buněk místo odumřelých, obnovení všech plnohodnotných mozkových funkcí.

 

 

Kapsle Nao Luo Ton jsou doporučovány v takových případech: zvýšená hladina cholesterolu, nadměrná tvorba krevních sraženin, riziko vzniku trombóz a aterosklerotických plátů, zhoršení činnosti mozku a nervového systému, snížené pozornosti, paměti, sportovních schopností.