Pono__ky_mas_____53b574ee8dc9f.jpgPono__ky_mas_____53b574ee8dc9f.jpg

Green World Ponožky masážní turmalínové pro ženy

ID:2030
Výrobce:Green World
Sklad:

Vaše cena s DPH: 394 Kč

Popis produktu

jsou výrobkem vhodným pro prevenci a léčbu nemocí nejen dolních končetin, ale i celého organizmu.

Na lidských chodidlech je mnoho biologicky aktivních bodů (BAB), které jsou spojeny se všemi jeho vnitřními orgány. V tradiční čínské medicíně stimuluje masáž chodidel biologicky aktivní body na chodidlech, které jsou propojeny se všemi orgány člověka. Takže masírování těchto bodů zvyšuje permeabilitu kanálů, zesiluje krevní oběh, aktivuje metabolismus a zlepšuje stav orgánů a jejich činnost.

Vlastnosti produktu: Ponožky masážní turmalínovéjsou vyrobeny s použitím moderní nanotechnologie a obsahují turmalínové vlákno (90 %) a elastan (10 %). Úroveň kvality má známku 1.

 

Vnitřní povrch podrážky ponožek má hrbolky s turmalínem, takže chůze má účinek "živé podrážky" - pocit chůze naboso v písku velké zrnitosti. Při chůzi v masážních ponožkách dochází k masáži chodidel. Ponožky hřejí v zimě a chladí v létě, propouštějí vzduch, poskytují chodidlům pocit pohodlí, nedráždí pokožku. Optimální tuhost podrážky ponožek,

vysoká tepelná izolace a prodyšnost vytvářejí komfort při užívání.

Indikace k použití: Masážní ponožky jsou určeny pro masáž bodů na chodidlech nohou, zlepšení krevního oběhu v dolních končetinách, rychlé odstranění nervového napětí, stresu, únavy, pro lepší spánek. Mají stimulační účinek na všechny orgány.

 

Osvědčilo se použití masážních ponožek při artritidě hlezenního kloubu, bolesti a křečích v bércových svalech, při křečových žílách dolních končetin, při tuhnutí a pocitu studených prstů, pro zmírnění otoků nohou. Turistům a lidem spojeným s podnikáním masážní ponožky usnadňují adaptaci organizmu během dlouhotrvající cesty či letu. Ponožky eliminují nepříjemný pach nohou, odstraňují mírné mravenčení, mají mírný protizánětlivý a silný antibakteriální účinek. Tyto ponožky přispívají k rychlejšímu a účinné zotavení po omrznutí, zlomeninách a výronech dolních končetin.

Nošení masážních ponožek je prevenci rozvoje ploché nohy, dnové artritidy, vzniku ostruh na patě a mozolů, prasklin na patách a jiných místech chodidel.

 

Bezpečnostní opatření:

 

1. Masážní ponožky nelze používat při vysokých teplotách těla, poruchách teplotní citlivosti, stejně jako při poškození integrity kůže.

2. Při poškození měkkých tkání mohou být ponožky použity nejdříve po uplynutí 24-48 hodin po zranění.

3. Nemají nosit masážní ponožky těhotné ženy a děti.

4. S opatrností používejte ponožky v případě pacientů s kardiostimulátory a individuální citlivosti organizmu na alergie.

5. Začínejte používat ponožky od 15-20 minut denně, postupně se doba nošení během 3-6 týdnu zvyšuje do 2-3hodin 2x denně nebo lze je nosit nepřetržitě během 5-8 hodin denně.

 

Vlastnosti masážních ponožek s turmalínem:

 

1. Účinek je patrný již po 15 minutové aplikaci.

2. Ve stejnou dobu dochází k několika preventivním a terapeutickým účinkům na nohy:

- provádí se masáž biologicky aktivních bodů chodidel

- vytváří se stejnosměrný mikroproud o síle 0, 06mA, který se shoduje s mikroproudem lidského těla,

- vznikají záporně nabité ionty

- vytváří se dlouhovlnné infračervené záření s délkou vlny 8-14mk,

- pronikají skrz póry kůže stopové prvky, které obsahuje turmalín

3. Takto je zajišťován dobrý dlouhodobý ozdravný efekt.

 

Péče o výrobek. Doporučuje se pouze ruční praní v teplé vodě, jejíž teplota nesmí převyšovat 45° C. Používejte při tom pouze přírodní mycí prostředky. Nežehlit. Nebělit. Nepoužívejte chemické čištění. Sušení provádět ve vzdálenosti od radiátorů topení a ne na přímém slunci.

Masážní ponožky jsou výrobkem vhodným pro prevenci a léčbu nemocí nejen dolních končetin, ale i celého organizmu.