rouska_turmalinova_ochrana_ust

Green World Maska na obličej s turmalínem - nanorouška s certifikátem

ID:2106
Výrobce:Green World
Sklad:

Vaše cena s DPH: 314 Kč

Popis produktu

nanorouška s certifikátem
rouska_turmalinova_ochrana_ust
rouska_turmalinova_ochrana_ust
rouska_turmalinova_ochrana_ust
rouska_turmalinova_ochrana_ust

Turmalínová rouška nejen chrání, ale i má uzdravující schopnosti, které umožňuje tkanina s tekutým turmalínem, s dodatečně usazenými mikro-krystalky turmalínu do tkaniny. Mikrokrystalky magnetického prachu, které jsou součástí tkaniny, zesilují účinek turmalínové látky.

VÝHODY:

  • dobře se přes ní dýchá, je lehounká a zároveň vysoce funkční
  • je napořád
  • odpadá vyvařování (stačí večer přeprat ve vlažné vodě přírodním mýdlem ideálně turmalínovým nebo třeba obyčejným mýdlem s jelenem, zkrátka bez chemie a do rána rouška krásně uschne)

Ochranná turmalínová maska (rouška) na obličej – je nejnovější individuální prostředek ochrany dýchacího systému člověka. Ochranná maska má zvýšenou filtrační schopnost a antibakteriální účinek, protože obsahuje aktivní aniontovou vrstvu, vyrobenou s použitím nanotechnologie a minerálu turmalínu.

Maska je vyrobena z měkké hedvábně látky, má zaoblený vyklenutý tvar, díky čemuž zcela zakrývá obličej kromě očí a poskytuje větší prostor pro filtraci vzduchu.

Maska obsahuje ve svém složení filtrační vrstvu, která je schopna zadržovat asi 95% pevných a kapalných částic (kromě olejových), které jsou přítomny ve vzduchu, v masce se snadno dýchá.

Aktivní aniontová vrstva generuje až 3 tisíce aniontů na krychlový centimetr vzduchu a zabraňuje bakteriím proniknout do dýchacího systému. Aniontová vrstva zadrží více než 97% mikrobakterií a virů přítomných ve vzduchu.

Anionty současně umožňují zmírnit podrážděnost a úzkost, zlepšit duševní a fyzickou kondici, snižovat únavu a zvyšovat výkonnost ve špatně větraném prostoru.

Vlastnosti masky:

Maska slouží k opakovanému použití, lze ji prát v čisté vodě bez pracích prostředků. Pro zlepšení kvality praní je možné využít multifunkční ozonizátor.

Poznámka: Proces praní by neměl přesáhnout 5 min., teplota vody: od 32 do 40°. Po vyprání výrobek odvlhčit ručníkem a sušit masku v rozprostřené podobě v blízkosti zdroje tepla (radiátor, topné zařízení) nebo v zavěšenou pod širým nebem, nemá se žehlit žehličkou;

Maska je adaptabilní pro všechny velikosti hlavy, roztahovací měkké řemínky zajišťují její bezpečné uchycení, nevyvolává zamlžení brýlí.

Tvar masky nebrání výhledu a umožňuje ji používat současně s jinými prostředky osobní ochrany.

Individuální balení každé masky zabraňuje jejímu poškození a znečištění během skladování a navíc je to vhodné při přepravě a prodeji.

* Při použití masky v zakouřeném prostředí doba se její použitelnosti snižuje na polovinu.

* Před prvním použitím masky je ji třeba opláchnout v čisté vodě a osušit podle návodu, který je popsán výše.

Doporučení pro použití:

* pro ochranu dýchacího systému v období hromadných infekčních onemocnění (chřipka, SARS, atd.),

* při zvýšeném znečištění vzduchu kouřem,

* pro nemocné tuberkulózou; pro lidi, kteří trpí alergií na pyl a prach.