pronajem

LETAK turmalin1

vzp 2

zpmvcr nabor

MIPA DOPRAVA

 

Detoxikace přístrojem

detoxDetoxikační přístroj  je patentovaný iontový přístroj, který využívá vnější detoxikační metodu pro odstranění škodlivých toxinů přes nohy, kde je více než 2000 pórů na chodidlech. 

Princip detoxikace těla je velice jednoduchý: pohodlně se usadíte s nohami vloženými do příjemně teplé vody a detoxikační přístroj odstraní toxické látky bez ohledu na to, na jakém místě vašeho organismu se nacházejí.

Komu prospívá tato detoxikace?


Přístroj prospívá téměř všem, dokonce i těm, kdo si myslí, že jsou úplně zdrávi, a dodržují zásady zdravé výživy. Tato léčebná metoda báječně doplňuje jiné terapie. Máte-li bolesti, jste-li unavení nebo vyčerpaní, začněte s ní ihned.

Léčebné koupele jsou obzvlášť vhodné při:

- poruchách krevního oběhu
- křečových žilách, zánětu žil
- celulitidě

- artritidě a bolestech kloubů
- při špatném trávení a acidóze
- alergiích, sinusitidě
- špatné funkci jater a ledvin
- migréně
- chronické únavě
- roztroušené skleróze
- otravě těžkými kovy 
- příznacích předčasného stárnutí

Detoxikační přístroj neléčí nemoci. Pomáhá vašemu tělu zbavovat se odpadních látek. Je li vaše tělo správně vyčištěno, jeho orgány budou přirozeně fungovat lépe

Zdraví lidského těla závisí mimo jiné  na jeho elektrické rovnováze. Zdravé tělo by mělo z 80% obsahovat záporně nabité ionty (anionty), z 20% pak ionty kladné (kationty). Protože však tělo působí jako magnet, přitahuje a zadržuje toxiny. Část těchto toxinů tvoří těžké kovy, nezoxidované tuky, nestrávené bílkoviny, zásoby cholesterolu, kyselina močová, kyselina mléčná a škodlivé látky nahromaděné ve vašem těle ze znečištěné vody, atmosféry a špatného jídla. Tyto toxiny narušují normální chod organismu a vytvářejí tak příhodné prostředí pro rozvinutí různých nemocí, alergií a nesprávných reakcí imunitního systému. Technologie vytváření iontů je známa po desetiletí. 

Klíčem k úspěšné detoxikaci je právě souběžné vytváření kladně a záporně nabitých iontů, které působí při terapii zároveň. To nyní umožňuje odstranit nežádoucí toxický materiál nahromaděný v těle, ať už kladně či záporně nabitý.

5 důvodů pro provádění detoxikace přístrojem :

1) Naprosto bezpečná a efektivní detoxikace organismu vodní lázní bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

2) Zlepšení metabolismu, posílení imunity, odstranění negativních toxinů pro posílení zdraví.

3) Účinná prevence a hluboká ochrana proti vnitřním a vnějším vlivům mnoha typů toxinů a virů.

4) Stabilizace hodnot krve – snížení hladiny cukru v krvi, přirozená regulace hodnot krevního tuku (cholesterolu) a tlaku, zlepšení průběhu léčby kloubních onemocnění, podpora léčby artritidy, revmatismu a zrychlení procesu hojení různých zranění.

5) Podpora speciálního mechanismu v organismu, který udržuje v těle vyvážené pH, tedy vyvážení poměru kyselin a zásad v těle, což je základní předpoklad pro tělesné i duševní zdraví.

V čem je vlastně hlavní přínos této metody?

Tato léčebná metoda aktivuje v lidském organismu přirozený autodetoxikační systém a umožňuje mu vyrovnávat a obnovovat základní energetické úrovně. Detoxikační přístroj v principu umožňuje, aby se tělo detoxikovalo samo.

Po zapnutí přístroje začne probíhat elektrolýza provázená ionizací vody; kladné ionty směřují ke katodě a záporné k anodě. Tato elektrolýza způsobuje vylučování látek, obsažených ve vodě a v pórech a mazových žlázách nohou či rukou, které jsou ponořeny ve vaničce. Postupně se objevují bubliny a pevné částečky, které se usazují na dně vaničky nebo se vznášejí na vodní hladině. Jsou dobře vidět, neboť se zabarvují, většinou do žluta, hněda, zelena nebo do černa. Zároveň se přitom mění hodnota pH vody. 

Migrací iontů v elektrolytickém roztoku vzniká ve vaničce velmi slabý elektrický proud. Přitom se vytváří elektromagnetické pole, které stimuluje reflexní zóny na nohou či rukou. Tyto stimuly jsou prostřednictvím tělesných tekutin předávány tělesným orgánům a systémům a pomalu se šíří po celém těle.

Bioenergetické proudění vyvolané v těle má stimulující účinek na mikrocirkulaci v oblasti dolních (resp. horních) končetin, pomáhá odstranit energetické bloky a překážky a podporuje činnost měkkých tkání, tělesných orgánů a systémových funkcí. Výsledkem je uvolnění usazenin a odpadních látek a přirozená stimulace orgánů, které mají na starosti odvodňování a vylučování škodlivých látek z těla.

Během detoxikace popisují lidé nejrůznější pocity. Někteří cítí mravenčení, píchání nebo třeba i mírnou bolest. To může být způsobeno bioelektrickým polem vytvořeným přístrojem, které je absorbováno a využíváno tělesnými tkáněmi, orgány a systémy. Dochází k rozbíjení bioelektrických bloků, což opět dokazuje účinnost tohoto procesu.

Během kúry je žádoucí odložit šperky či elektronické přístroje, například mobil. Tyto předměty by totiž mohly narušovat bioelektromagnetické pole, neboť vysílají magnetické či rádiové vlny. Čím je toto pole čistší, tím lépe. Doporučuje se popíjet vodu, alespoň 0,5l vody, je dobře nepodstupovat ji s prázdným žaludkem a nekouřit během ní ani alespoň půlhodinu poté.

Jak dlouho trvá procedura?

Doporučená doba koupele je u dospělých a dětí nad 13 let 30 minut, protože cyklus výměny krve (průtoku krve celým organismem) trvá u dospělých lidí asi 20 minut. Koupel kratší než 20 minut proto nijak zvlášť nepomůže. U dětí je tento cyklus kratší, a proto by děti ve věku 8 až 13 let měly absolvovat pouze dvacetiminutovou koupel a děti ve věku 5 až 8 let pouze patnáctiminutovou koupel.

Má léčba nějaké vedlejší efekty? 

Použití přístroje nemá žádné vedlejší účinky na váš organismus. Někteří lidé mohou po použití přístroje pociťovat slabou bolest hlavy. Pití dostatečného množství vody během léčby omezí tyto potíže na minimum. Detoxikační vanička vypadá skoro stejně jako vanička k pedikúře na lázeň nohou. Je však sestavená tak, že v průběhu 30 min ošetření v ní vzniká elektromagnetické pole.

Tato léčebná metoda aktivuje v lidském organismu přirozený autodetoxikační systém a umožňuje mu vyrovnávat a obnovovat základní energetické úrovně.  V principu umožňuje, aby se tělo detoxikovalo samo.

Většinu lidí zaujme zbarvení vody, které je někdy opravdu silné- voda někdy až zčerná. Každého samozřejmě napadá, co za usazeniny v těle má, barva vody, však není dána vyplavením toxinů, ale rozkladem vody na kladné a záporné ionty a také rozkladem všech látek vyskytujících se ve vodě ( výměšky mazových a potních žláz, odumřelá vrstva pokožky, zbytky kosmetických přípravků –lak na nehty, krém,..).

Kolik léčebných koupelí je třeba absolvovat?

V závislosti na zdravotním stavu se doporučuje dospělým a dětem nad 13 let alespoň 5 až 20 koupelí po 30 minutách a ostatním dětem podle věku 3 až 5 koupelí po 20 resp. 15 minutách. V prvním měsíci terapie by měli dospělí a děti nad 13 let absolvovat alespoň šest koupelí. Potom se o jejich počtu a frekvenci rozhoduje na základě individuálního zdravotního stavu. Lidé by ovšem neměli podstupovat více než jednu koupel obden, aby jejich organismus měl dost času na integraci bioenergetického pole a nebyl nadměrně stimulován. 

Doporučené indikace

Normální doporučené užívání, třikrát týdně u normálně silných osob a jednou týdně u velmi slabých osob Akutní respirační potíže, třikrát týdně 

Chronické respirační potíže, jednou týdně 

Akutní hepatické problémy, třikrát týdně 

Chronická hepatitida, jednou týdně 

Chřipka u pacientů se silnou konstitucí, dvakrát denně dva až tři dny 

Chřipka u pacientů se slabou konstitucí, jednou za dva dny 

Chronické oběhové problémy, jednou týdně 

Zažívací problémy, dvakrát týdně 

Po vypití velkého množství alkoholu nejdříve za dva dny 

Při potížích souvisejících se stresem třikrát týdně 

U nemocí nebo infekcí močových cest (například u cystitidy) považujeme za optimální dvě až tři kúry týdně, dobré je pít přitom brusinkovou šťávu 

Ženské nemoci, dvakrát až třikrát týdně, není-li pacientka příliš slabá, jinak pouze jednou týdně 

Mužské nemoci, dvakrát až třikrát týdně 

Artritida a revmatické potíže, dvakrát nebo třikrát týdně; u geriatrických nebo velice těžkých případů se pacient detoxikuje poprvé nohama a podruhé rukama 

Bolesti hlavy lze zpravidla odstranit dvěma kúrami týdně 

Děti poloviční dobu a pouze dvakrát týdně 
detox postup

 Kontraindikace aneb KDO NESMÍ PODSTUPOVAT DETOXIKAČNÍ KOUPEL: 

 • Každý, kdo musí užívat léky, které udržují jeho základní životní funkce.
 • Každý, kdo má voperován nějaký implantát na baterie, například kardiostimulátor. 
 • Osoby trpící epilepsií
 • Osoby, jež mají v částech těla, které se ponořují do vodní lázně, kovový implantát.
 • Osoby s transplantovanými orgány nebo bypassem, protože pravidelně berou léky na potlačení odmítavé reakce organizmu
 • Těhotné ženy, protože přístroj MSD je určen k práci pouze s jedním bioelektrickým systémem
 • Osoby trpící hemofilií-(porucha srážlivosti krve vyskytující se především u mužské populace)

DETOXIKAČNÍ KOUPEL SE TAKÉ NEPOUŽÍVÁ PŘI AKUTNÍCH STAVECH TĚCHTO NEMOCÍ

 • Oblast hlavy: všechna mozková postižení včetně Alzheimera, poškození očního pozadí, úrazy krční páteře, vyhřezlé plotýnky
 • Oblast hrudi: tuberkulóza, opakovaně přechozené zápaly plic, rakovina v této oblasti
 • Břišní dutina: vážná vředová onemocnění žaludku a dvanácterníku, všechny koliky (žlučníku, ledvin, střev)
 • Oblast pánevního dna: všechny vyoperované ženské orgány (vaječníky, děloha, vejcovody), u mužů vyoperovaná prostata.
 • Nohy: trombózy a těžké křečové žíly (hrozí nebezpečí embolie)

Další časté otázky?

Proč se voda během lázně zabarvuje? Někteří lidé tvrdí, že barvy ve vaničce odpovídají určitým tělesným tekutinám, například moči, žluči, krvi, ba dokonce některým druhům tuků. Je to pravda?

Tato tvrzení se kupodivu nezakládají na pravdě. V počátečních fázích výzkumu si to dr. Mary Staggs myslela také, protože ji překvapil silný průvodní vizuální efekt. Když ale vodu ve vaničce podrobila biochemické analýze, objevila v ní pouze síran železnatý. Přítomnost albuminu, nárůst sodíku, draslíku, močoviny, bilirubinu, cukrů nebo jiných látek se nepodařilo prokázat.

Tak proč tedy voda mění barvu?

Existuje mnoho faktorů, které vstupují do hry, ale v podstatě se jedná o elektrolytický proces neboli rozklad vody na kladné a záporné ionty a zároveň rozklad veškerých sloučenin obsažených ve vodě na jednotlivé prvky. Autorem této metody je italský fyzik Galvani. Může se stát, že voda barvu nezmění, nebo jí změní jen nepatrně - tento efekt je daný procesem elektrolýzy a v žádném případě nemá vliv na detoxikaci organismu.

Odkud se tedy berou bublinky a částečky připomínající pylová zrnka?

Při ionizaci se ve vodě objevují pevné částečky, které se usazují na dně vaničky nebo se vznášejí ve vodě. Po čase se objevují i bublinky a voda začíná měnit svou barvu. Důležitým faktorem jsou nohy nebo ruce ponořené do vodní lázně. Ty mají určité vlastnosti, například kyselost nebo zásaditost. Kůže může obsahovat zbytky mýdla, krémů, laku na nehty, barviva z bot či jiné nečistoty, baktérie a plísně, stejně jako výměšky mazových žláz a tkáně odumřelých buněk. Zbarvení vody je rovněž ovlivněno celkovým stavem lidského organismu, jeho podkožními podmínkami, prouděním krve ve vlásečnicích a dalšími vnitřními faktory, které mohou působit prostřednictvím kůže, našeho největšího orgánu. Chemické reakce, které probíhají ve vodě, jsou ovlivněny i teplotou samotné vodní lázně a tělesnou teplotou.

Proč voda někdy obsahuje mastné skvrny?

Protože se z lymfatického systému uvolňují drobounké částečky tuku, které pak plavou na hladině.

Zbarví se voda při každé kúře a u každého člověka stejně?

Vůbec ne. Každá léčebná kúra, každá osoba a každý druh vody mohou vytvářet různé, nebo i žádné, barvy.

CENA: 250 Kč      délka procedury: 30minut            K ZAKOUPENÍ ZDE 

NUTNÁ REZERVACE TERMÍNU MINIMÁLNĚ 3 DNY PŘEDEM

Aktuality

Upozornění - POSLEDNÍ PŘÍLEŽITOST

UPOZORŇUJEME všechny  klienty, pokud přemýšlejí nad kůrou v solné jeskyni nebo poláriu, případně mají dosud nevychozenou permanentku, aby se objednali co nejdříve, vzhledem k tomu, že k 30.4.2018 bude provoz PŘERUŠEN.

Těšíme se na Vaši návštěvu

KOKOSOVÝ OLEJ

12+1 způsob využití kokosového oleje

Panenský kokosový olej je až neuvěřitelně univerzální. Dá se využít nejen jako potravina nebo doplněk stravy, ale také jako přírodní tělová i vlasová kosmetika. Jeho široké využití vás jistě překvapí. A nejlepší na tom je, že vám stačí jen jedno balení kokosového oleje. Protože je panenský, čistě přírodní a bez jakýchkoliv příměsí, můžete si natírat pokožku stejným olejem, který si večer přidáte do salátu.       Více zde

Detoxikace přístrojem

detoxDetoxikační přístroj  je patentovaný iontový přístroj, který využívá vnější detoxikační metodu pro odstranění škodlivých toxinů přes nohy, kde je více než 2000 pórů na chodidlech. 

Princip detoxikace těla je velice jednoduchý: pohodlně se usadíte s nohami vloženými do příjemně teplé vody a detoxikační přístroj odstraní toxické látky bez ohledu na to, na jakém místě vašeho organismu se nacházejí.

Komu prospívá tato detoxikace?
Přístroj prospívá téměř všem, dokonce i těm, kdo si myslí, že jsou úplně zdrávi, a dodržují zásady zdravé výživy. Tato léčebná metoda báječně doplňuje jiné terapie. Máte-li bolesti, jste-li unavení nebo vyčerpaní, začněte s ní ihned.

Léčebné koupele jsou obzvlášť vhodné při

- poruchách krevního oběhu
- křečových žilách, zánětu žil
- celulitidě
- artritidě a bolestech kloubů
- při špatném trávení a acidóze
- alergiích, sinusitidě
- špatné funkci jater a ledvin
- migréně
- chronické únavě
- roztroušené skleróze
- otravě těžkými kovy 
- příznacích předčasného stárnutí

Detoxikační přístroj neléčí nemoci. Pomáhá vašemu tělu zbavovat se odpadních látek. Je li vaše tělo správně vyčištěno, jeho orgány budou přirozeně fungovat lépe