O solné jeskyni

SOLNÁ JESKYNĚ SOLANKA je solná inhalační jeskyně vybudovaná speciální jedinečnou ekotechnologií, která je chráněna evropským patentem, a to ze solí z Mrtvého moře (Jordánsko, Izrael),kamenné soli Halitu ( Pákistán, Polsko, Rumunsko), mořské soli ( Slovinsko).

Minerální látky obsažené v použitých solích pomáhají při léčbě :

 • kožních onemocnění - ekzémy, kožní alergie, lupénka (psoriáza)
 • astmatu, zápalů plic, chronických katarů nosu i krku, infekce, alergie
 • srdečních-cévních problémů, vysoký krevní tlak, stavy po infarktu myokardu
 • nervového systému, stres, stavy přepracovanosti, deprese
 • snížené funkce štítné žlázy
 • onemocnění zažívacího traktu - vředová nemoc žaludku. záněty tlustého střeva

Více o solné jeskyni...

O kryosauně - kryoterapii

CELOTĚLOVÁ KRYOTERAPIE - revoluční a regenerační metoda s nejširším mnohaúrovňovým efektem, při níž se tělo klienta vystavuje extrémně nízkým teplotám až na minus 160°C po dobu 2-3 min.

Tento revoluční regenerační přístroj využívají např.:

 • sportovci pro zvýšení výkonu, rychlou regeneraci po úrazech či zhmožděninách a rehabilitaci
 • nemocní s akutními i chronickými chorobami neurologickými, chirurgickými, ortopedickými, plicními, kožními, autoimunitními, gynekologickými .
 • lidé s nadváhou
 • ženy pro kosmetický efekt, vyhlazení a hydrataci pokožky
 • děti pro zvýšení imunity a otužování.

Více o kryosauně...

Aktuality

Upozornění

UPOZORNĚNÍ!

Upozorňujeme klienty, že provoz solné jeskyně a polária byl k 30.4.2018 PŘERUŠEN.

O případných změnách Vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení.

KOKOSOVÝ OLEJ

12+1 způsob využití kokosového oleje

Panenský kokosový olej je až neuvěřitelně univerzální. Dá se využít nejen jako potravina nebo doplněk stravy, ale také jako přírodní tělová i vlasová kosmetika. Jeho široké využití vás jistě překvapí. A nejlepší na tom je, že vám stačí jen jedno balení kokosového oleje. Protože je panenský, čistě přírodní a bez jakýchkoliv příměsí, můžete si natírat pokožku stejným olejem, který si večer přidáte do salátu.       Více zde

Himalájská jídelní sůl a její přínos pro naše zdraví

Sůl patří mezi ty věci v naší kuchyni, které používáme denně. Ano, v mnoha případech je ze zdravotních důvodů doporučováno její umírněné používání. I tak je však sůl velmi důležitá pro zdraví a neměla by být proto zcela vyřazena z naší stravy. Musíme ji ale používat správně.

Bohužel se ukázalo, že běžná stolní sůl, která se obvykle vyskytuje v našich kuchyních či v restauracích po celém světě, má málo co do činění s přírodní solí. Tato sůl bývá většinou vysoce rafinovaná. Je to téměř čistý chlorid sodný (97% a více), často s přidanými chemikáliemi jako jsou protispékavé látky a sorbenty. Ale existují druhy soli jako je např. mořská sůl nebo himalájská růžová sůl, které mají neuvěřitelné přínosy pro naše zdraví. Více